Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dziś (wczoraj) SwitchB oraz m_a_n_g_o_ chyba pierwsi gracze z rangą gold na nowej edycji, wykonali budynek magazynu w osadzie. Ja zająłem się dokańczaniem drzew.
Na serwerze względny spokój oprócz ostrej kłótni około północy , prewencyjnie zbanowałem szymek90 za wyzwiska i groźby na tydz.

Kidmodzi i helperzy zadbali o serwer i podokańczali sprawdzanie zabezpieczeń. Wszelakie błędy i sprawy do załatwienia Jaquba dostał już w postach na Discord, także przynajmniej część z nich zostanie pewnie załatwiona.

Ilość graczy stabilna (około 16).

Zachęcam także Was, czytających kronikę o własne wpisy :)
Dziś sporo się wydarzyło. Prawie udało mi się ukończyć drzewa (jeszcze trochę liści tam potrzeba). U Ksewio robię port, sprawdzam nowy styl budowy pod własny port w osadzie. Ekipie humory dopisywały, czego efektem było choćby przerobienie pomnika-skina marx12. :)

Ashilok uzyskał dziś stanowisko kidmoderatora.

Dziś liczba graczy przez około godzinę wynosiła 27 osób, średnia wynosiła 22 osoby i utrzymywała się przez ponad 3h nieznacznie spadając w następnych 2 godzinach. Czy próg średniej graczy powyżej 20 osób się utrzyma , czas pokaże. Dzięki całej ekipie która obsługiwała choćby atrakcje serwerowe udało się sporą część z nowych graczy utrzymać na dłużej na serwerze

Jaquba wreszcie wrócił i od razu zajął się rozwiązywaniem problemów technicznych które wystąpiły podczas jego nieobecności.

Zachęcam także Was, czytających kronikę o własne wpisy :)
Wczoraj poszedłem na ,,urlop'' od serwera, gdzieś aż do piątku będę szukał weny i chęci do gry, czasem wpadnę jedynie na chwilę.
Wena do budowy wróciła, chęć do gry niekoniecznie. Oprócz Mrvoltina i chajaka i może trochę minionko666 nikogo nie widzę z admy, nie wiem, zmowa jakaś czy co (albo mój pech że wchodzę kiedy ich nie ma), nawet część graczy gdzieś wywiało nagle.

Jaquba znów znikł na weekend, szkoda, ale może weźmie się w poniedziałek za mini projekt. Najpierw jednak trzeba rozwiązać kilka ważnych spraw na serwerze w tym także niestety lub stety sprawę EsiaMisia i Ruda95 (StiveqMisiu).
A ja zglosilem sie na helpera  :D
Wczoraj EsiaMisia dostał permbana, Ruda95 (StiveqMisiu) ma decyzję o banie w zawieszeniu. Wczoraj SwitchB jako pierwsza osoba na serwerze zdobył rangę diamond. Wczoraj dostałem zastępstwo od Jaquby, niestety będzie tylko wieczorami. Dziś planuję w podziemiach osady zbudowac Otchłań czyli tam gdzie mógłbym w podziemiach wylac lawę będzie portal do endu. Mimo iż nadal coś cieżko mi wrócic do mc postaram się ukończyc na tyle osadę by była już zdatna do użytku.
Xd mam 80h D: jeszcze 15 ale od dziś moja aktywność się trochę pogorszy D:
Dziś zmiany w rangach, Minepasz odchodzi na rangę weterana , Polish-Unicorn zyskuje helpera, Mrvoltin pisze podanie o moderatora, ja z kolei napisałem podanie o przeniesienie na stanowisko architekta.

W Osadzie W.R. zacząłem budowę dzielnicy mieszkalnej dla graczy, w podziemiach jest już część portalu do endu.
Od wczoraj jest problem z hostem, część graczy nie może wejść lub ich wywala, koncepcji czemu tak się dzieje jest wiele. Być może następne dni przyniosą rozwiązanie.

Uruchomiono już testowo (pod ustawienia) serwer frakcji. Razem z chajakiem zostaliśmy oddelegowani na tamte rejony. Jak tylko będzie wszystko ustawione, część admy będzie urzędowała właśnie tam.

W osadzie W.R. poszerzałem i przygotowywałem teren pod działki graczy.
Więc ja i Fegotath​ będziemy trochę nie aktywni na głównym serwerze
Pozdrawiam i miłego dnia życzy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14