Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Dziś jak i jutro serwer pewnie będzie nieaktywny. Ostatecznie okazało się iż wina leży po stronie hostingu, zanim się człowiek skontaktuje z nimi i zanim oni rusza do naprawy może trochę potrwać. Pozostało nam czekać na rozwój wypadków.
Ok, na prośbę piszę wpis :)

Wolna sobota więc nadrobiłem zaległości z forum. do tego serwer survivalu stoi na postawionej od nowa maszynie w celu wyeliminowania problemów z logowanie.
z tego co mi wiadomo problemu już nie ma

Pozatym serce mi rośnie jak widzę prace nad nowym 'serwerem' :)
Dziękuję za docenienie mojej i pracy :D
Serwer został dziś uruchomiony kilka minut przed 17:00 . Z chajakiem (a w zasadzie głównie dzięki jego pracy) praktycznie udało nam się ukończyć ustawianie serwera frakcji. Została także zlecona budowa spawnu na frakcjach. Budowy podjęła się być może przyszła architekt.
Przedwczoraj IrvinaLear awansowała na rangę architekt, od razu też zajęła się wraz z innymi budowlańcami do budowy spawnu na serwerze frakcji. Wczoraj marx12 awansował na rangę helper. W sumie, tym samym staliśmy się serwerem admy dla admy :(

Będzie nam potrzebna potężna reklama i tym lepszy system przytrzymania gracza minimum 2 tyg. . Studia się u mnie zaczęły więc czasu mniej. Może uda mi się do weekendu ustawić plugin od factions , najpierw jednak muszę się go nauczyć.

Powinniśmy zadbać także o nasze własne umiejętności przydatne serwerowi.
Dziś ja wraz z Irviną prawie zakończyliśmy budowę spawnu na frakcjach. Doszły dwie nowe budowle: targ i wiatrak.  :D
Z mojej własnej głupoty przez przypadek usunąłem wszystkie /hom'y.. wewnętrznie płaczę :<

No ale nie tam tego co na złe by nie wyszło. Jestem w trakcie kilku ciekawych rzeczy, które są na razie tajemnicą. Ciii :D
Dziś dzięki Deretenowi zrobiono reorganizację kanałów na discordzie. Zeszły tydzień zeszedł nam na integracji wśród teamu. Ja z kolei zastanawiam się nad zmianą nicku, obecny mam od chyba nawet 10 lat, najwyższy czas na zmianę.

Jutro jak nic nie przeszkodzi, ostatecznie ustawie plugin factions na frakcje. Będzie już potem można przetestować serwer na graczach. Niedługo po tym zacząć organizować reklamę i zaplanować otwarcie.

PolishUnicorn otrzymał dziś degradację z rangi helper, nie sprawdził się na tym stanowisku. Minionko666 dostała rangę spec. Bard.
Ja podobnie jak Fego zastanawiam się nad zmianą nicku gdyż mój ma już z 7 lat
Ja jestem nie aktywny w mc problemy techniczne
Ale może jakoś postaram się być na oficjalnym otwarciu Frakcji
Pozdrawiam Kodriarth
Zmieniłem dziś nick na FegoTogarian (na serwerze Togarian) . Chajak zmienił nick na Kodriarth . Wreszcie rozpocząłem konfiguracje pluginu factions, jutro lub pojutrze powinien być gotowy.

Na samym serwerze dziś bez zmian. graczy mniej ostatnio,  średnio 8 osób. Widać znów pustki jak niegdyś przed nową edycją. Może gracze czekają na te frakcje już?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14