Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Od czasu ostatniego wpisu udało mi się skonfigurować factions (być może będą potrzebne jeszcze poprawki), zajmę się spolszczeniem tego na ile się da. W osadzie dla wysokich rang zacząłem przerabia podziemia, pomagają mi architekci dzięki czemu pójdzie szybciej i lepiej to będzie wyglądało.
Można powiedzieć że dziś niejako oficjalnie rozpocząłem swoja przygodę z pisaniem skryptów, co z tego wyniknie, pokaże przyszłość.

Na serwerze trochę więcej graczy ale i tak grunt by wystartowały frakcje, po tym wiele się zmieni w tej materii, najpewniej na plus.
A ja z Jaqubą jesteśmy Dumni z a
Od czasu mojego ostatniego wpisu skonfigurowałem factions, adv.sk , ustawiłem kit-y .Na dziale dla admy założyłem Bibliotekę , czyli zbiór doświadczenia w kwestiach skryptów, wzory postępowania z graczami i dobór kadr, byc może powiększy się to o dział budowlany. Biblioteka pozwoli doszkalac lub wręcz szkolic nowe kadry. Dziś powinny się zacząc główne testy frakcji z udziałem graczy. Sam start frakcji przewidujemy na 27.10.

Średnia graczy w ostatnich 3 dniach 13 osób.
Dziś dzięki Jaqubie udało się zrobić ostateczny porządek na frakcjach, jutro już wręcz musimy uruchomić testy frakcji dla graczy.

Osobiście mam nadzieję że wreszcie w spokoju będę mógł uzupełniać Bibliotekę.

Dziś rangę Weterana otrzymała mika18 znana też jako aniamika.

Średnia graczy bez zmian, najpewniej zwiększy się gdy ruszą frakcje, a także pierwsza od co najmniej roku reklama serwera.
Dziś zaczynam przerwę od serwera 2-3 dni mnie nie będzie, co najwyżej na discord zajrzę jak dam radę.

Frakcje gotowe już do testów przez graczy. Trzeba spisywać ich uwagi , weryfikować zasadność i wprowadzać poprawki na serwer.
Od jakiegoś czasu nie było tutaj żadnego wpisu, ponieważ był na urlopie i teraz moja kolej na wpis do kroniki :D

Troszkę spraw w tym tygodniu się nazbierało i też wiele zrobiliśmy. Zacznę od tego, iż powstała u nas grupa Redaktorska, która ma za zadanie tworzenie wpisów z życia serwera gdzie będzie można znaleźć na Portalu forum oraz dodatkowo opiekują się naszym FanPage na Facebook'u. Awans otrzymał oraz - GRATULACJE! Oczywiście nadal pełnią funkcje swoich dotychczasowych stanowisk.

Na Survivalu dodaliśmy Działki, więc chętnych serdecznie zapraszamy :)  Frakcje dopinamy na ostatni guzik, przydali by się testerzy by sprawdzić funkcjonalność i poprawne działanie nowej mapy. System VIP'ów jest na ostatniej prostej do zakończenia więc nic tylko czekać na efekt końcowy  :shy:

Przez ostatnie dni Administracja debatowała na temat reklamowania serwera i w tym kierunku zrobiliśmy spore postępy, rozsyłanie prezentacji graficznej i tekstowej wszędzie gdzie się da, odwiedziny youtuberów, w tym możliwy konkurs dla graczy (Wszystko w swoim czasie). 

Ja zaś poprawiłem portal dla Redaktorów, kończę "tabliczkowanie" działek, koordynowanie reklamy, no i co najważniejsze wsparcie mentalne ^^ Gdy to wszystko już się dobrze połączy jak klocki lego będę mógł wrócić do zaczętych prac na serwerze.

Emocje, stres, dopinanie na ostatni guzik by wszystko było idealne. A to wszystko dla tego, że już 27.10 będzie oficjalne otwarcie Frakcji!! Więc przygotować graniaki, suknie, szampana i zaczynamy imprezować!  :heart:

Zdradzę Wam taki mały sekrecik ;)
Nawet nasz leci na podwójnej wydajności :D
[Obrazek: 1509050555-Bez%C2%A0tytulu.png]

To tyle z mojej strony :)

A Wy, jakie mieliście przeżycia na serwerze? Zapisz je Tutaj! 
Starość nie radość, młodość nie wieczność.
Dla serwera 27 października to bardzo ważna data. Dokładnie 6 lat temu powstał Serwer SkyWare.
Od 2011 roku staramy się by czas spędzony z nami był najlepszy i najpiękniejszy. Dobra zabawa w dobrej atmosferze :) 

W dniu urodzin życzę by serwer przetrwał z nami kolejne lata, by te lata były tak samo dobre jak poprzednie. Żadnych ataków, żadnych problemów - sama wisienka na torcie :D
Dla tej nienormalnej, a zarazem niesamowitej Administracji życzę cierpliwości do maszyny jak i do graczy :D Dużo zabaw i tego śmiechu, by po każdym zakończonym dniu na serwerze powiedzieć sobie "Było warto". Dużo dużo rozmów na Discordzie :D Zwariowanych pomysłów, szczerości wobec siebie, jak najbardziej zdrowia - bez zdrowia nie ma niczego ^^ Życzę by ta ekipa trwała jak  najdłużej.
Życzenia również otrzymują Wszyscy Gracze :) Bez Was ten serwer by nie istniał, wszystko co tutaj powstało i powstanie jest robione dla Was. Dużo cierpliwości do Administracji. Czasem zdarzają się trudne chwile, jednakże My zawsze będziemy dla Was. Życzę wam jak najdłuższego życia na Serwerze, mnóstwo diax'ów i najlepszego set'a. By smok czy wither byli na jedno uderzenie. Nie poddawać się, budować z nami tą historię, poznawać nowe osoby, bawić się, pobudzać kreatywność :)

No po prostu:
[Obrazek: 1509141184-Beznazwy.png]
Sto lat ! :)

Cóż na mcliscie dzięki systematycznym oddawaniem głosów przez graczy trafiliśmy z nowym adresem serwera na pierwszą stronę :)
Frakcje są już gotowe dla graczy, tak samo niedawno powstałe Działki.

Przez cały weekend będzie otwarty event wyścigów konnych. Frekwencja coraz wyższa.
Ten weekend jest na prawdę bardzo dobry pod względem ilości osób online. Od urodzin frekwencja ładnie się zapowiada.

"piątek skok do około 21 ale średnia około 15 , sobota skok także w te okolice utrzymywało się dłużnej ale średnia góra 16 , dziś od 13 średnia 23 ze skokiem do 26 , około 19 zaczął spadać" - statystyki ;)

niestety frakcje nadal kuleją. Jesteśmy w trakcie rozwiązania tego problemu. Trzymam kciuki by wyszło jak najlepiej.

Wczoraj do grona weretanów zawitał u nas - osoba, która należała kiedyś do Grona Administracyjnego. cieszymy się że pojawiają się starzy ulubieńcy oraz cieszy nas oko nowych nicków na grze.

Zapraszam również innych do wpisów na kronice ;)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14