Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Kronika serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Poprawiono estetykę przed wyjściem ze spawnu, G0gi i riffter ukończyli pierwszy etap swojej mapy. Ukończyłem robić ścieżki w osadzie WR. Wystąpiło także parę błędów którymi zajmiemy się dopiero w następnym tyg.

KacperXD2000PL otrzymał dziś awans na helpera. Ksewio odchodzi na stanowisko weterana.

średnia graczy 26 osób w skoku do 32
[attachment=63]

W końcu i ja zakończyłem najważniejszą część budowy mojego rynku czyli sam budynek  :D
Mam nadzieję, że sie podoba :P
Podoba, nawet chyba znalazłbym dla niego zastosowanie po paru drobnych przeróbkach :)

RamBoV otrzymał wczoraj rangę Skrypter .
Dziś pouzupełniałem Bibliotekę, udzieliłem wywiadu na serwer, w sumie pierwszy od dawna leniwy dzień :)

Riffter i G0gi oraz RamBoV pracują od początku tyg. nad serwerem frakcje.

Dziś średnia graczy wyniosła 17 osób w skoku 24, w poprzednich dniach niewiele mniej. Średnia w sumie niższa ale ten i następny tydz. nie będą chyba zbyt ,,ludne'' .Ostatnie sprawdziany, lub większa robota przed świętami, wiec wielu będzie zajętych swoimi sprawami by grać.
Joanna94 dziś otrzymała rangę helper. Prace na frakcjach nadal trwają. Jaquba pracuje nad systemem vip i zmniejszeniem obciążenia serwera przez skrypty i pluginy. Dereten pracuje nad grafikami na serwer. Minionko666 organizuje sesje zdjęciowe, fanpage i wywiady z admą (niedługo będą udostępnione).

Ja jedynie sporo pisałem w różnych sprawach i tematach.

średnia wyniosła dziś 18 graczy ze skokiem do 25.
Trwaja prace nad sklepem dla Vipów oraz nieubłaganie zbliza sie koniec tygodnia i bedziemy mogli wyłonić najaltywniejszego według graczy - administratora tygodnia! Wszyscy juz nie mozemy doczekac sie nowego roku i swiat bozego narodzenia oraz hanuki!

Frekwencja wyniosla dzisiaj 28 w porowych do az 32 osob! Czekam na wiecej! Cieszymy sie ze przybywa wiecej graczy i czekamy na wiecej! Z checia was poznamy!
Uuuuuuu dawno nie było wpisu, no ale nie ma co się dziwić.
Obecnie mam sporo pracy na forum, ukończone tytuły dla Graczy na forum, usprawnienia i edycja uprawnień. Wykonanie grafik świątecznych dla skepu (w niedługim czasie zapraszamy serdecznie). I również na grze prace nad eventem świątecznym - obecnie oraz testują przed wielkim otwarciem. Zabawa będzie niesamowita, pełna wrażeń ale też i pomyśleć trzeba. Średnia graczy w ostatnim czasie to 20 osób.
Święta , święta i po świętach :)
Frekwencja w święta była dość ruchoma i raczej niska, cóż tego należało się spodziewać. Mam nadzieje że każdy kto nie był na serwerze w tym czasie spędził święta w spokoju i szczęściu ze swymi bliskimi.
Na samym serwerze trochę zmian, ustrojono świątecznie spawn, uruchomiono event świąteczny. Wprowadzono parę zmian w adminshopie, w tym oferty dnia w skupie. Odświeżono także regulamin i tabelę kar. Do ekipy wrócił Gugaczek jako architekt. Dziś do grona architektów dołączyła Lolika.

Z racji większej ilości czasu na budowanie zająłem się dalszą budową ,,osady wysokich rang'' (nazwa robocza :)  ) . Z pomocą architektów powinno pójść szybciej i wyglądać ładniej niż gdyby miał się tym zajmować jeden człowiek.

Obecnie frekwencja wygląda całkiem dobrze wczoraj średnia wyniosła 26 osób ze skokiem do 34.
Ja dzis kopalem śnieg bo będę robił latarnie.... Więcej Szczegółów później
[attachment=73]:heart: Dzisiaj z  wybraliśmy się na surowce, w poszukiwaniu przygód! Udało nam się zebrać sporą ilość zapasów!
Przedwczoraj na serwerze zjawił się dawno nieobecny współzałożyciel serwera  . Frekwencja przedwczoraj wyniosła 23 osoby ze skokiem do 26. Wczoraj frekwencja wyniosła 25 osób ze skokiem do 28. Trwają prace nad serwerem pvp , zbudowano i uruchomiono nowy targ. Naprawiono błędy w adminshop.

W osadzie wysokich rang trwa budowa dzielnicy questowej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14