Gry-SkyWare.pl - Tworzymy z pasją

Pełna wersja: Historie graczy serwera SkyWare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich!
Tutaj będziemy pisać swoją historię od pierwszego wejścia na serwer aż do dzisiaj!

A więc ja zacznę:
Wszedłem na serwer ok. 6 mies. temu, od tamtego czasu się wiele zmieniło...
Ale do rzeczy, kiedy weszłem na serwer po raz pierwszy od razu mi się spodobał.
Szukałem wtedy serwerów survival z claimami i znalazłem ten serwer.
Tak grałem na serwerze przez kilka dni aż tu nagle złapała mnie przerwa od minecrafta na kilka miesięcy. 
Po tym czasie od razu zacząłem grać od nowa na tym serwerze.
Po chyba miesiącu grania na serwerze zdecydowałem się na napisanie podania na Helpera, pierwsze podanie nie wyszło najlepiej ale na drugim udało mi się dostać 2 tyg próby.
Po tym czasie były dwa włamania na moje konto ale oprócz tego niewiele się działo.
Po drógim włamaniu jeszcze został mi ban a ja wciąź 
czekam na UB
To tyle z mojej historii.
:)
Cieszę się że mój pomysł dostał się na forum.... A więc:
Kiedyś bylem tak ogarniętym graczem że nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak Admin i jak jakiś typo wbił mi do domku (6 na 6 kratek taki kwadratowy) i zaczęli mi w skrzyniach grzebać mało co zawału nie dostałem i wyzywalem adme przed kompem xD . Tak z miesiąc później EsiaMisia wbiła mi do domku nowego na wyspie i zaczęła mi otwierać piecyki które były na moim claimie. Wraz z kotburką kilka dni później stworzyła windę z której mnie zrzuciły i zrobili screena jak byłem w powietrzu i zgłosili że niby mam fly. Ruda postąpiła podobnie tylko że w endzie na speedzie 30 kratek w sekundę i na antyknocku zrzucila mnie. I znowu że to ja winny. To było na mojej 1 edycji. Na tej edycji dostałem bana za itemki z konkursu które brałem z graczem o pewnym nicku i on zwalił 100% winy na mnie. Tak straciłem zaufanie 99% administracji. ( jeszcze raz przepraszam, naprawdę) Po odbyciu kary zobaczyłem 1 raz G0giego i Deretena. Joanna94 równiez mnie zdziwiła. Po tym czasie postanowiłem stać się miły. Jak to się skończyło to wszyscy wiemy. (Chamski, wredny i lubi Unicorna) . Zrobiłem tez rozróbę konkursie spawniac Withery. Tak się potoczyła historia Kotleta który ma debilny nick. Coś jeszcze chcecie wiedzieć?
CD cześć bardziej prywatna
Dziś osiągnąłem jak na mnie wiele i zakochałem się w tym serwerze. Gram tu od 9 lipca 2017 od godziny 17: 35
Bardzo cieszę się z Skyblocku i Survivalu który cenie bardzo ( mówi osoba która kradła itemy z gm na konkursie). Czekam na frakcje bo mimo że mam chyba (mam taką nadzieję) dodatnie IQ i wiele osób mnie nie rozumie (ah.. Te kobiety) to mimo to lubie grać z innymi. Na singlu gram tylko na Creative na płaskim świecie budujac projekty na skyware. Na singlu gram tylko na xboxie360 (Nick Sojowy_Kotlet, zapraszać do znajomych) z siostrą. Jestem człowiekiem (tak człowiekiem serio) który nie przeklina wogole i nie lubi je słyszeć. Uczę się dobrze i mam na swoim koncie 3 miejsce w POWIATOWYM konkursie z historii o regionie w którym mieszkam, i 1 miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim. Nosze okulary. Jeśli się podobało zoataw lajka, suba i dzwonek....
Wiem, nic pewnie nie zrozumieliście połowy tekstu przez moją polszczyznę. Orto też leży