Ankieta: Czy mam zostać helperem?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
20.00%
1 20.00%
Nie
40.00%
2 40.00%
Neutral
40.00%
2 40.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na helpera :D
1.Wiek: 16
2.Ranga na serwerze: gracz
3.Powód chęci bycia helperem: chcę pomagać innym graczom, jak i wyłapywać łobuziaķów oraz pomagać z rozwojem serwera gdyż jestem kreatywna i pomysłowa.
4.Posiadanie mikrofonu oraz możliwość siedzenia na serwerze discord: mikrofonu nie posiadam ale na serwerze discord mogę posiedzieć kiedy mam zasięg i internet i oczywiście kiedy nie mam szkoły.
5.Czas jaki możesz spędzić na serwerze: w wakacje 1-6 godzin A podczas roku szkolnego ok. 1 godziny A w weekendy ok. 2 godzin.
6.Dodatkowe informacje: Nazywam się Mila lubię sobie często pograć jak i aktywnie spędzać czas na dworze uwielbiam śpiewać, oglądać filmy i pomagać innym jestem miłą i sympatyczną osobą ale mam 1 dość sporą wadę jestem dyslrktykiem więc mam problemy z ortografią ale codziennie popełniam tych błędów coraz mniej. 
Życzę miłego dnia!
Na tak
To będzie tak bardzo hipokryzja. Ale cóż.
Mikrofon jest wymagany. Nie spełniasz jednego z warunków.
Jestem na nie.
,,Blood must have blood!''

Jestem na nie mikrofon to podstawa, jeden cichy termit to limit :D
[Obrazek: 094.gif]

1. Mikrofon to podstawa, często lepiej coś wytłumaczyć komuś podczas rozmowy, niż pisząc.
2. Będąc helperem powinnaś być aktywna, dużo. Choćby na dc (tam mało Cię widuję). A 1 godzina dziennie od września to będzie aktywność znikoma..

Ogólnie rzecz biorąc jestem na nie.

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

No cóż niestety musimy odrzucić twoje podanie z powodu braku mikrofonu gdyż drugi etap rekrutacji to rozmowa przez discorda.

Jeśli wyposażysz się w mikrofon możesz ponownie próbować. Nie zamykamy za Tobą drzwi.

Na aktualną chwilę niestety na NIE

@odrzucam
@zamykam
Wątek zamknięty