Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczęśliwego Nowego Roku!
Jak widać, moja zeszłoroczna prośba - żeby serwer działał kolejny rok - się spełniła, więc życzę tego ponownie ;)  Mam nadzieję, że Sylwestra spędziliście bezpiecznie i udanie. Ja się tu pojawiam, by być kolejną osobą, która składam Wam życzenia by ten rok był lepszy od poprzedniego, bądź równie udany w gronie rodzinnym, najbliższych przyjaciół. Więc ponownie - Szczęśliwego Nowego Roku!

Mam cichą nadzieję, że w przyszłym roku również będę Wam składał życzenia noworoczne ;)
Byle do wakacji! :lol:
Odpowiedz
Dziekowac, tak poza tym to nie ma watpliwosci co do tego ze Sky nie moze pasc, za duzo ludzi jest z nim zwiazanych emocjonalnie :D
Gdyby padlo info ze serwer pada, jestem pewien ze kazdy kto tylko by mial taka mozliwosc ratowal by go na wszelkie dostepne sposoby.
No wiec, pierwsze zyczenie noworoczne na pewno zostanie spelnione, dawaj nastepne :P

Sylwek, bezpieczny jak zaden inny, w koncu co moze Ci sie stac w mieszkaniu? Najwyzej mozesz wyskoczyc przez okno :D
Nie nic tymi slowami nie sugeruje, moj sylwek byl jak najbardziej spokojny i w sumie udany. Mam nadzieje ze Twoj i reszty czlonkow naszej spolecznosci rowniez.
Dokladam sie do zyczen noworocznych, zycze spokojnego, udanego roku, bez murzynow w czarnych szmatach pod oknem. ;)
Odpowiedz