Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Negatywny wpływ gry na psychika graczy

Piosenka na minecraft dobra mam bana Uśmiech
Odpowiedz
Hehe dziwne filmiki ja jeszcze się z takim zachowaniem nie spotkałem i mam nadzieję że się nie spotkam Duży uśmiech
Odpowiedz
Trzeba uważać na siebie Duży uśmiech
Odpowiedz
Ogólnie to coś w tym jest. Ja myślę, że gry szkodzą i mają naprawdę zły wpływ. Sam wiem jak to jest, jak się siedzi 10 godzin przy komputerze.
Dlatego trzeba sobie dawkować np. godzinę dziennie lub grać dłużej, ale co drugi dzień lub raz w tygodniu Uśmiech
Odpowiedz
Psychole jak dla mnie - nie potrafią oddzielić świata gier z rzeczywistym - dla niektórych śmieszne - dla mnie niestety przykre i wymaga leczenia :/
Odpowiedz
Ja bym po prostu powiedział że wynika to z nikłej saamooceny i atrakcyjności świata w jakim się gra (przynajmniej w początkach gry) co sprzyja uzależnieniu. Dodajmy tu współczesne większe przyzwyczajenie do ekranu niż drugiego człowieka jeśli chodzi o rozmowę. Mnóstwo wolnego czasu - szczególnie w miescie. I z czasem człowiek ten żyje bardziej grą mając iluzję sukcesu i większej własnej wartości coś tam osiągając w grze.

A jeśli chodzi o walkę z takimi uzależnieniami to po pierwsze odciąć całkowicie od źródła uzależnienia, po drugie znaleźć zastępcze zajęcie albo wręcz robotę takiemu człowiekowi.

wacajacff - mam nadzieję że Twój komentarz to nie reklama Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości