Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieża Eiffel'a
Tęcza 
Chcialem sie pochwalic tutaj moja dzisiejsza budowla. chcialem nia "zarobic" na Boba dlatego powstala. Materialy moze nie sa wyszukane, ale chcialem pokazac, ze mozna zrobic cos z "niczego". Ziemia i drewno zawsze sa pod reka :D jesli juz ktos myslalby nad nadaniem mi zaszczytnego tytulu Budowniczego, to chcialem napisac cos o sobie, chociaz podstawowe informacje:
-18 lat, mężczyzna
-klasa maturalna LO 
-gram w zasadzie odkad jest minecraft, tylko robie sobie przerwy, zeby nie olac szkoly (aktualnie mam ferie)
Tyle info narazie starczy. Jesli budowla jest zbyt slaba, to prosze nie mowic "nie", dajcie mi sie jeszce wykazac, cos dobuduje ::D
Pozdrawiam! OkiJumper

http://www.fotosik.pl/u/OkiJumper/album/2410494  :shy: :shy: :shy:
Odpowiedz
jestem na tak
Odpowiedz
ale... o range boba budowniczego musisz napisać w odpowiednim dziale zgodnie z wytycznymi ;)
Odpowiedz
Mi tam się podoba :D
Odpowiedz
Jak dla mnie każdy może sobie taką wieże zbudować, nawet ktoś bez żadnych specjalnych umiejętności budowania :)
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
srusia ma racje ta wieza zabiera dirt i deski nie ma tam nic jaquba polecam do zobaczyc na serverze sa gracze co wybudowali o wiele wiecej niz to cos jestem na NIE
Minecraft isn't just a game. It's an art form.   1f49c
Odpowiedz