Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje Przedmiotów do wygrania
A może dla zwycięzców dać jakieś trofeum np. Na walentykowy konkurs  :"SztrzałyAmora" takie małe wyróżnienie
Odpowiedz
(09 Feb 18, 17:16)Dominic napisał(a): A może dla zwycięzców dać jakieś trofeum np. Na walentykowy konkurs  :"Sztrzałe Amora" takie małe wyróżnienie
Dobry pomysł
Koksy,refy, Izi strefy!
Odpowiedz
Dodano ;) po 64 dla każdego miejsca ;)
Odpowiedz
A może dla zwycięzców będą: 15 diaxów, diax kilof z wydajnością 3, diax miecz z Ostrością 2 i odrzutem 1 i z nazwą"Miecz Rzymian", diax napierśnik z ochroną 3 i jeszcze jakiś dodatek od was.

Dla drugo miejscowców: 10 diaxów, diax kilof z wydajnością 1, diax miecz z Ostrością 1 i odrzutem 1 i z nazwą "Mniejszy Miecz Rzymian", Iron napierśnik z ochroną 2 i jakiś dodatek.

Dla trzecio miejscowców: 5 diaxów, żelazny kilof z wydajnością 2, żelazny miecz z Ostrością 1 i z nazwą "Gorszy Mniejszy Miecz Rzymian, Iron napierśnik z ochroną 1 i jakiś dodatek.
Moje ostatnie wpisy...

Odpowiedz
Żarówka 
Trofeum dla podium [Obrazek: GI3brCh.png]
Odpowiedz
@Dominic @ZzOlozZ Wasze propozycje dodane/zamienione z obecnymi ;)
Odpowiedz
A może trofeum na ten konkurs to będzie elytra z enchantami z nazwą: Kosmiczne Urządzenie do latania.
Odpowiedz
(02 Apr 18, 19:05)ZzOlozZ napisał(a): A może trofeum na ten konkurs to będzie elytra z enchantami z nazwą: Kosmiczne Urządzenie do latania.

Coś takiego miałęś na myśli ?

[Obrazek: rDY3JEK.png]
Odpowiedz
Dla podium 

Po 16
[Obrazek: Xvgv6kk.png]
Oraz po 1 
[Obrazek: euUMZDA.png]
Odpowiedz
Tak @Dominic o to mi chodziło.
Moje ostatnie wpisy...

Odpowiedz