Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje Przedmiotów do wygrania
Witam serdecznie :)

Potrzebuję propozycji na przedmioty do wygrania w konkursach organizowanych na naszym serwerze :)

Wszelkie propozycje mile widziane z zaznaczeniem podziału na miejsca:

Dla przykładu:

pierwsze miejsce:
-diamentowy miecz z siłą 5 niezniszczalność 3 etc
-itd

drugie miejsce:
-żelazny miecz niezniszczalność 2
-itd

trzecie miejsce:
-stack diamentów
-itd
Odpowiedz
pierwsze miejsce , kilof z max fortuną i niezniszczalnością (diamentowy) po co ma się zdolny budowniczy męczyć kopaniem surowców (przynajmniej przez jakiś czas bo koszta w expie na naprawę mogą być za duże- to można jeszcze obadać)
drugie miejsce 20 diax bądź emerald i 32 gąbki
trzecie miejsce stack gąbki (taka nagroda pocieszenia) i zestaw narzędzi diaxowych
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
1 miejsce-beacon i diamentowa zbroja enchantowana na protection 4 
2 miejsce-diamentowa zbroja bez enchantu+miecz z sharpness 4 i Fire aspect 2 
3 miejsce-żelazna zbroja bez enchantu i diamentowy miecz :)

Miecz z diamentów oczywiście ;)
Odpowiedz
Sorki za ocene jeden ale przypadkiem
Odpowiedz
ja jestem biedny na serwerze... wiec jak dla mnie najlepszą nagradą byłoby:
1st-set diaxowy z prot IV miecz z zaklęty ogień ostrośćIII
2nd-set diaxowy z prot III miecz z ostrość III 
3rd- set diaxowy z prot II miec z ostrośćII

gdyby było dorzucone kilka diaxow nikt by się nie pogniewał ?
Мы несем последствия наших действий
Odpowiedz
Dodane :) czekam na kolejne propozycje

Obecna dostępne na /konkurs w skrzynkach
Odpowiedz
1miejsce:diax klata z prot 4 i unbreaking 2 + 32 diax + 64 budulca  +elytra z fejerwerkami + diax miecz sharpness 4 i swipping edge 2 + 6 koxów
2 miejsce: żelazna zbroja prot 2 + żelazny miecz knockback 2 + 32 żelaza + 32 budulca
3 miejsce: złota klata na prot 2 + złoty miecz unbreaking 3 i fire aspect + 16 zlota + 16 budulca
Odpowiedz
Witam :D
W związku z wprowadzeniem adminshop'u i wyłączeniem dropienia jaj spawnujących z elytry, proponuję dodać je jako nagrody w konkursie. Głównie dlatego, że są teraz cenniejsze niż wcześniej, a obecne nagrody gdzie wielu graczy ma już swój super set średnio się będzie z nich cieszyć o ile w ogóle, więc nagrodą jest po prostu radość z zajętego miejsca. Myślę, że dodanie jaj spawnujących jako nagrody skłoni uczestników do większego zaangażowania i być może przyciągnie większą uwagę do kolejnych konkursów.
Tak więc pozostaje pytanie jakie jaja powinny być przypisane do jakiego miejsca. Jeśli chodzi o to proponuję żeby iść tokiem adminshop'u.

I miejsce: jajo mrocznego szkieleta | może być zamienne z osadnikiem czy królikiem, które wartościowo są podobne
II miejsce: jajo endermana | może być zamienne z pigmen'em czy blazem
III miejsce: jajo krowy | może być zamienne z owcą, kurą czy creeperem albo obrońcą (tym z leśnej posiadłości)

Można oczywiście zwiększyć ilość i rodzaj jajek na miejsce, ale nie sądzę żeby był to dobry pomysł właśnie ze względu na ich wartość i mogłoby to zachwiać balansem pieniędzy na serwerze, który i tak się mocno chwieje.
“When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives.”
Odpowiedz
Pomysł fajny ale jak dla mnie potrzebna jest jakaś losowość. Fajnie byłoby wygrać te jajka ale po jednej wygranej motywacja zmaleje :/
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Odpowiedz
(04 Nov 17, 20:11)jatylkoja napisał(a): 1miejsce:diax klata z prot 4 i unbreaking 2 + 32 diax + 64 budulca  +elytra z fejerwerkami + diax miecz sharpness 4 i swipping edge 2 + 6 koxów
2 miejsce: żelazna zbroja prot 2 + żelazny miecz knockback 2 + 32 żelaza + 32 budulca
3 miejsce: złota klata na prot 2 + złoty miecz unbreaking 3 i fire aspect + 16 zlota + 16 budulca
Ity za zwycięstwo są za dobre, żeby coś takiego zdobyć to albo trzeba dużo ekspic i Enchantowac albo znajdować np miastach endu. Dla mnie na nie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości