Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kronika serwera SkyWare
Ukończyłem budowę rzeźb lwów, zająłem sie natłokiem spraw zgłaszanych przez graczy, pomogłem mleczykk budować stajnię oraz Ashilok z nienaturalnie dużym jeziorem lawy w podziemiach., spisałem wyniki konkursu na chatę drwala. Była też i masa innych spraw.

Dziś na serwerze zjawił się Riffter były admin, mam nadzieję że wróci przynajmniej na stanowisku moderatora.

Jutro robię fajrant, będę tylko 1h z rana i godzinę wieczorem, muszę coś zostawić naszym helperom do roboty.Obym się tylko jak zwykle nie zasiedział.
Mam wrażenie że zbyt bardzo się angażuję w ten serwer.
Odpowiedz
Wczoraj przemianowałem nazwę osady Stara Osada na Staros (wygodniej się pisze i nawiązuje do dawnej nazwy w dodatku dawna osada jest już w zasadzie sporym miastem).
Rozpocząłem także budowę Dzielnicy Drużyn

W weekend (dziś piątek) przechodzimy na wersję 1.12 , serwer nie będzie aktywny przez 2 dni.
Odpowiedz
Najprawdopodobniej zniknę na następne 3 dni , serwer już wczoraj uruchomiony na 1.12 teraz tylko ostatnie poprawki i tylko czekac długo wyczekiwanych drużyn.
Odpowiedz
Byłem dziś na serwerze na chwilę, widać zmiana wersji poprawiła frekwencję z zazwyczaj 11 graczy na 21 ,co prawda ten wysoki stan utrzymał się tylko przez około 30 min., jednak potem długo jeszcze średnia liczba graczy wynosiła 16 osób.

Podejrzewam iż niektórych trochę zniechęcił tymczasowy brak elytry. Dziś MateuszxPompa69 założył drużynę o nazwie Klan Wilków Północy razem z nim w drużynie znajduje się Miko.
Odpowiedz
Drużyny weszły wczoraj w fazę testów, kto zdołał sobie utworzyc drużynę może zaprosic ludzi. Nie polecam jednak teraz tego robic, jest to faza testowa i byc może ostateczna wersja usunie dotychczasowe ustawienia.Cały czas staram się dokończyc port w Staros, ciągłe problemy graczy skutecznie jednak zabierają czas ale nie mam co narzekac w końcu m. in. od tego tu jestem Uśmiech

Dzisiaj dostałem zaszczytną funkcję moderatora, cóż nie spodziewałem się aż takiego poparcia. Najpewniej kilka dni zejdzie mi na ogarnianiu funkcji.Postaram się wypełniac swoje obowiązki jak najlepiej, oby tylko starczyło mi na to czasu. Uśmiech
Odpowiedz
Od wczoraj na forum prowadzona jest rozprawa między kidmodem Mrvoltin a EsiaMisia, sprawa w zasadzie jest już zakończona, tylko tyle mogę teraz zdradzić , tajemnica służbowa Uśmiech

Co do reszty serwera kilka problemow technicznych, kilku nowych graczy , średnia graczy koło 16 osób z pozytywną tendencja wzrostu. Klany potrzebują jeszcze dokończenia i zostaną wkrótce oficjalnie wprowadzone, choć już można je zakładać.

Mam zielone światło co do kilku atrakcji z mojej listy propozycji, postaram się je zorganizować w najbliższych dniach.
Odpowiedz
Zacząłem bawić się fajną komendą, której nie potrafię rozpracować - raz działa, raz nie.

Postanowiłem wrócić do mieszkania w górze, chwilowo wydrążyłem tylko główny korytarz c:
Byle do świąt! Szczęśliwy
Odpowiedz
Sprawa Mrvoltin i EsiaMisia już się zakończyła, ja zacząłem budowę nowej osady, jeszcze do końca nie wiem jak ja nazwać. Graczy dosięgają różne anomalie ze znikającymi rzeczami, sprawa najpewniej (o ile się da) zostanie pewnie wkrótce rozwiązana.

Ja za to znikam od jutra do poniedziałku czyli 17 lipca.Mam nadzieję że ktoś da tu z wpis lub 2 co będę wiedział co się działo po powrocie Uśmiech
Odpowiedz
Witam! Uśmiech  Oto małe podsumowanie tego co wczoraj zrobiłam:  Oczko  
-Wybudowałam expiarkę z magma cube, 
-Zrobiłam farmę ocelotów, koni i świń,
-Sprzedałam Izie spawn egg.
W zasadzie to nie za dużo się działo, ale skoro nikt nie pisze to ja coś napiszę  Duży uśmiech Miłego dnia!
Odpowiedz
Dziś rozbudowałem nową osadę graczy o kilka działek i kilka elementów estetycznych. Zacząłem także budowę w owej osadzie mob-areny serwerowej, być może obok postawie tez arenę do walk na koniach. W sobotę uruchomię pierwszy z cyklicznych eventów na serwerze. Na serwerze powtarzają się ataki botów, trzeba będzie dokonać decyzji co do zabezpieczeń serwera.

Od czasu mojego powrotu czyli wczoraj, zauważyłem dość niską frekwencję w porównaniu do stanu przed moim urlopem (średnio 8-9 osób), pewnie jest to spowodowane brakiem mini gier na serwerze. Być może także co chwilowe ataki botów oraz zamknięcie serwera na jakiś czas po ataku hakerskim miało tu wpływ, wygląda na to iż ktoś chce upadku naszego serwera, ataki trwają już od dość długiego czasu a im lepiej nam idzie tym wydają się silniejsze i częstsze.
Odpowiedz