Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kronika serwera SkyWare
Event się powiódł, dzięki organizacji i stworzeniu eventu przez Ksewio (helper), wiemy także co zmienić by event był jeszcze lepszy.

Wczoraj poprawiłem jedynie trochę wygląd mob-areny.Dziś MrVoltin ukończył budowę pierwszego z parkour'ów, sam poprawiłem estetykę tegoż oraz dodałem flagi blokujące niektóre komendy.
Dziś zmieniłem także wygląd spawnu survivalu, spawn czeka zresztą dalsze odnowienie i mała przebudowa.
Dziś być może uda się na stałe uruchomić mob-arene , czekam tylko na rozwiązanie trudności z pluginem.
Po zeszłotygodniowym mocnym spadku frekwencji ponownie widać coraz więcej graczy.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Dawno już nie było tu wpisu, cóż nie działo się nic takiego co byłoby warto opisywać aż do teraz, praktycznie cały czas zszedł na walkę z botami i jak na razie jest chyba spokój. Kilka dni wcześniej robiłem sobie przerwę od mc, wena i chęć do gry musiały mi powrócić.

Obecnie zapadła decyzja o resecie survivalu, z racji dużych zniszczeń mapy, źle ułożonego spawnu i kilku innych spraw w tym ankiety.

Razem z Mrvoltin z racji nieobecności architektów na serwerze zajęliśmy się budową nowego spawnu, zobaczymy co z tego wyjdzie.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Spawn zbudowany, część aren przeniesiona, MrVoltin kończy budowę nowego parkouru, ja z kolei będę musiał zrobić sobie niedługo ,,urlop'' aż do około 13 września, w czasie owej przerwy być może będę co jakiś czas odwiedzał serwer, na szczęście według tego co deklarowali niedługo powinna wrócić z wakacji reszta ekipy.
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Niby obecnie na urlopie ale dalej robię coś na serwerze (widać to silniejsze ode mnie). Nowa edycja ruszyła 2 dni temu. Dziś przez prawie cały dzień na serwerze było około 20 graczy. Tendencja jest dobra oby się to udało utrzymać. Srussia wróciła dziś na serwer dzięki temu wiele prac być może pójdzie szybciej.

Atrakcje w przygotowaniu, Jaquba coś umilkł na ten weekend (dziś niedziela) ale to nie szkodzi ,każdemu się przyda choć trochę odpoczynku od serwera gdy bywa w niego zaangażowany.
Dziś także zjawił się Dereten na serwerze, trzeba pomyśleć przynajmniej o weteranie dla niego.

Osobiście rozpocząłem jeden z największych moich projektów- osadę dla wysokich rang, w domyśle od gold w górę. Trzeba jeszcze poprawić trochę estetykę przy atrakcjach.
Gracze skarżą się na złe naliczanie godzin gry rozwiązanie tego zapewne będzie głównym problemem najbliższych dni.
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Bardzo ciekawa jest ta kronika, ale szkoda że nikt nie pisze. W sumie to rozumiem, bo uważam, że nawet u mnie się nic nie dzieje :) Ale jak coś się ciekawszego wydarzy obiecuję coś napisać :) A na razie wspomnę, że weszła nowa edycja, a rzeczą za którą najbardziej tęsknię są godziny gry. :) Pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Wczoraj Ksewio awansował na kidmoderatora.

Ja dziś z kolei pracuję nadal nad osadą wysokich rang. IrvinaLear pracuje obecnie nad areną. Chajak się rozkręca z pisaniem skryptów, dzięki niemu na serwerze pojawi się więcej eventów i mini gier. Ashilok dalej umila rozgrywkę swoimi koncertami. Trzeba jeszcze popracować nad zabezpieczeniami atrakcji i ustawieniami serwera.

Ilość graczy po rozpoczęciu roku szkolnego spadła o średnio 5-6 osób, obecnie średnia to 15 osób. Serwer rośnie w rankingach co daje dobre perspektywy na przyszłość.

P.S. obroniłem też pierwszy tytuł naukowy- licencjat
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
W ostatnim czasie ranga moderatora mocno daje mi się we znaki , nie mogę nic zrobic konkretnego a zarazem nawet z pomocą innym jak mogę to okazuje się że nie pamiętam, nie znam komendy na to (bo jest ich sporo a ciągle dochodzi coś nowego).

Chyba się wypaliłem na stanowisku moderatora, albo zbytnio angażuję się w życie serwera. Gracze i reszta admy (oprócz mod i admin)biega ciągle do mnie z każdą pierdołą jaka przyjdzie im na myśl a ja często nie potrafię im pomóc. Nawet wklejanie budynków mi już nie wychodzi.

Nie patrzcie na ten wpis jako na żal do wszystkich o to że mnie osobiście przerastają obowiązki których się podjąłem, ale niestety, coraz częściej mam wrażenie że się do tego nie nadaję. Może lepiej było byc dalej tym architektem i budowac ?

Jedyne co się ostatnio wydarzyło na serwie to przeniesienie niektórych budynków ze starych map. Liczba graczy bez zmian.
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
(14 Sep 17, 20:55)Fegorath napisał(a): W ostatnim czasie ranga moderatora mocno daje mi się we znaki , nie mogę nic zrobic konkretnego a zarazem nawet z pomocą innym jak mogę to okazuje się że nie pamiętam, nie znam  komendy na to (bo jest ich sporo a ciągle dochodzi coś nowego).

Chyba się wypaliłem na stanowisku moderatora, albo zbytnio angażuję się w życie serwera. Gracze i reszta admy  (oprócz mod i admin)biega ciągle do mnie z każdą pierdołą jaka przyjdzie im na myśl a ja często nie potrafię im pomóc. Nawet wklejanie budynków mi już nie wychodzi.

Nie patrzcie na ten wpis jako na żal do wszystkich o to że mnie osobiście przerastają obowiązki których się podjąłem, ale niestety, coraz częściej mam wrażenie że się do tego nie nadaję. Może lepiej było byc dalej tym architektem i budowac ?

Jedyne co się ostatnio wydarzyło na serwie to przeniesienie niektórych budynków ze starych map. Liczba graczy bez zmian.

Jako świeżyna na serwerze zauważyłem że jesteś jedyną osobą z którą da się pogadać i coś załatwić, reszta modów kidmodów i helperów to jakieś antypatyczne snoby. Być może wszyscy do ciebie lecą ze wszystkim bo jako jedyny reagujesz, reszta ma rangi żeby mieć rangę :)
Odpowiedz
Fego ty jesteś jedyną osobą która można poprosić o pomoc
Z moderacji jesteś jedyną osobą która wchodzi i można zapytać o wsztstko!

A ja mam inne sprawy do załatwienia na serwerze dlatego jestem na afk albo mnie mg nie ma
Odpowiedz
Dziś na serwerze udało mi się całkiem sporo wybudować. Ostatnio powoli czuję presję by budować jeszcze szybciej, już 2 osoby wbiły gold a będzie ich coraz więcej. dorobiłem smokowi skrzydła, dorobiłem dachy i sporo innych konstrukcji. Jutro planuje zbudować kilka dużych drzew. IrvinaLear dalej buduje arenę, może warto byłoby zaangażować i resztę budowniczych w ten projekt, w końcu po coś te rangi posiadają.
Helperzy i kidmodzi zabrali się za sprawdzanie i zabezpieczanie atrakcji co być może zakończy wreszcie tę niekończąca się epopeję. EsiaMisia uzyskał unban - według mnie prędzej czy później i tak pewnie za coś znów dostanie bana.
Graczy dziś trochę więcej. Jaquba zapowiedział iż nie będzie go do niedzieli (chyba włącznie).

P.S. SwitchB i chajak dzięki a wsparcie , reszta admy też jest spoko , jak widać choćby po dzisiejszym dniu, także angażują się na serwie.

Zachęcam także Was, czytających kronikę o własne wpisy :)
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz