Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kronika serwera SkyWare
Trwają prace nad maszyną, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nadal trwają prace nad CMS. Nowy adminshop już działa - pozostały jedynie do poprawki elementy estetyczne. Osada wysokich rang jest budowana aktualnie w każdej z dzielnic, ostateczne ukończenie przewiduje się za 2 tyg.

Frekwencja przez ostatnie dni mocno się waha od 14 do 26 osób średniej graczy, najpewniej spowodowane to było wyjazdami na ferie, poprawianiem ocen semestrowych, początku roku w robocie. Wpływ mogło miec też to ze stara maszyna dogorywa i ma coraz więcej anomalii i lagów co może irytowac graczy.

Wczoraj awansowano mnie na stanowisko Admina, dziękuję za zaufanie i poparcie, postaram się jak najlepiej wykonywac swoje obowiązki.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Dziś na 2 tyg. próby rangę YouTubera otrzymał WilkosYT , znany także jako Piotr06.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
uhuhu, dawno nie było tutaj wpisu :(

Tydzień temu przeszliśmy na nową maszynę, niestety nieszczęśliwy splot wypadków doprowadził że nie zdążono uporac się z konfiguracją przez co na serwerze panowały niezłe lagi. Trzeba było odczekac tydz. za powrotem JAQUBY, przez ten czas niewiele się działo. Lagi ograniczały chęc gry wiec frekwencja spadła bardzo mocno. Tak złej frekwencji nie było chyba od września. Średnia wyniosła 8 osób w skoku do 15.

Na szczęście od paru dni trwają już prace nad lagami i samym serwerem, także z pewnością frekwencja wzrośnie do starego poziomu. (średniej powyżej 25 graczy).

Sam byłem nieobecny w piątek i sobotę - sprawy osobiste.
Odpowiedz
Ja dziś bylem z Kamilos_08 w kopalni. Niestety nie wykopalismy nic, szybko uciekłem bo bałem się Rifftera. Po zabawie z ławą i pewnym graczem straciłem seta i dostałem bana. To był ciężki dzień
Tylko najwytrwalsze kotlety przetrwają.... Takim kotletem jest Sojowy... 
Odpowiedz
Cześć! :D
To mój pierwszy wpis, ale na pewno nie ostatni. Jest to również mój pierwszy dzień na stanowisku Helper'a. Odważyłam się na złożenie podania zaledwie wczoraj po 200h gry na serwerze. Cały dzień sprawdzałam nowe posty pod moim podaniem i ku mojemu szczeremu zaskoczeniu wszystkie były pozytywne. Bardzo Wam wszystkim dziękuję, naprawdę nie spodziewałam się aż tak miłego przyjęcia.  :heart: Mam nadzieję, że spiszę się w tej roli i Was nie zawiodę. Chociaż muszę przyznać, że czuję się teraz troszkę zagubiona, jak taka sierotka Marysia.. oby mi z czasem przeszło. :-/
PS.: Może to jeszcze nie odpowiednia pora, żeby to mówić, ale przyjeliście do siebie Bestię, więc przygotujcie się na prawdziwe piekło. :cool:
“When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives.”
Odpowiedz
Wczoraj zajmowałem się ustawianiem ofert w adminshop oraz budową 4 dzielnicy w osadzie wysokich rang. JAQUBA cały czas stara się optymalizowac i konfigurowac serwer by było jak najmniej lagów.

Dziś pewnie będę kontynuował budowę oraz poprawię jeszcze kilka ofert.

Frekwencja graczy poprawia się średnia to 15 osób w skoku 23. Niestety trochę potrwa zanim wrócimy do starego poziomu frekwencji- na szczęście wszystko idzie w dobrą stronę.
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Trzy dni temu straciłem rangę Helper. Nie miałem czasu na grę, więc spodziewałem się, że prędzej czy później to nastąpi. Dziękuję całemu Zarządowi serwera za przyjemną współpracę i powierzenie mi zadania bycia Helperem :D Może jeszcze kiedyś spróbuję swoich sił na tym stanowisku gdy zacznę więcej grać i będę pewien, że mam na to czas.
[Obrazek: giphy.gif]
"An army is an organization.
And organization is nothing without rules."
~Tanya von Degurechaff

Asocial otaku
Odpowiedz