Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kronika serwera SkyWare
Prace nad eventem trwają, liczba sporządzonych już  questów rośnie, tak samo jak budynki i lokacje pod nie. Planowano otwarcie na następny weekend ale prawdopodobnie z racji sporej liczby spraw jakimi trzeba się zająć nie tylko na evencie, otwarcie przesunie się o parę dni. Rozpoczęto prace nad mapą pod wersję 1.13. W budowie jest nowy spawn pod-trybu działek. Nowy spawn freebuild dalej czeka na uzupełnienie tablic i hologramów z informacjami.

Frekwencja coraz lepsza, średnia graczy 14 w ,,skoku'' 22, przesunęły się też godziny szczytu, zamiast godzin około 17-22 jest to teraz zazwyczaj około 20-24

W ostatnim czasie sporo się nabudowałem, uzupełniłem też o kolejne tematy Bibliotekę administracji oraz parę innych tematów na forum, w planach dalszy rozwój. Być może jak czas i wena pozwolą stworzę jakis quest lub kilka na event. Być może czeka mnie budowa spawnu pod mapę na wersję 1.13.
Odpowiedz
Prace nad eventem już na ukończeniu. Spawn na survival 1.13 już gotowy. Złote myśli serwera zmieniły nazwę na Felieton serwerowy, będą pojawiały się odtąd w miarę regularnie.
Reklama graficzna na ukończeniu - pozostały poprawki orto i literówek, oraz niektórych grafik.
Być może szykują się pojedyńcze zmiany w administracji.
Odpowiedz
Wszedłem dziś na serwer i ukończyłem budowę najważniejszych obiektów eventowych (a tak naprawdę Jawmat3 ukończył wraz z pomocą KuroKichiku :D). Na tą chwilę mamy sporo roboty za sobą, zostały poprawki (ja jako projektant mapy eventowej + bliscy mi pomocnicy :D), rozpisywanie questów (Dereten wraz ze mną), zbudowanie punktów eksploracyjnych (ja i Jawmat3 i pomocnicy :D). Jestem bardzo zadowolony ponieważ do administracji wrócił G0gi (były moderator). Mam od niedawna problemy z czasem przez swoje życie prywatne, dlatego niestety trochę zaniedbuje swoje obowiązki na serwerze. Ale mam nadzieje, że się to z czasem zmieni, bo tak naprawdę nie chce opuszczać serwera :D

Dodam poprawke, bo nie tylko rozpisanie questow. A takze stworzenie do nich dialogow, wklepanie dialogow do npc, stworzenie regionow. Duza zabawy od strony technikow/skrypterow. Ale uwierzcie mi, warto czekac :D
Odpowiedz