Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kronika serwera SkyWare
Witam, w tym temacie jeśli zechcecie możecie wpisywać co danego dnia zrobiliście , zbudowaliście na serwerze. Posłuży to jako kronika serwera, myślę że fajnie byłoby np. za pół roku lub rok spojrzeć co się wyprawiało lub ktoś inny wyprawiał na serwerze. Uśmiech

Także zapraszam do wpisów.

Sam zacznę dla przykładu od dnia wczorajszego.

Wczoraj po debacie administracji wyszło iż na survivalu potrzebne nam więzienie, niezwłocznie przystąpiłem do jego budowy i przerobiłem jeden z budynków spawnu survivalowego. Usunąłem kilka claimów i naprawiłem teren w kilku miejscach, jak np. była działka Dpxi.
Ponadto zbudowałem zamek w Czerwonej wiosce zarządzanej przez ZielonaKoza, można do niej dojść wychodząc przez południową bramę Starej Osady.

W swojej osadzie Arugii dosadziłem tylko trochę kwiatów, planuję za to jeśli tylko czas pozwoli zbudować kilka ogromnych drzew, tak by osada kryła się w ich cieniu. Drzewa mają wymiary około 100 kratek wysokości, średnice pnia od 20 do 40 kratek (na razie istnieje jedno, 2 kolejne mają już zrobione podstawy)
Co do budowy nowego lobby-spawnu , budowa chwilowo wstrzymana, najpierw musi wejść wersja 1.12 .
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Wczoraj, zaktualizowałem ponownie pluginy na przygotowywanej wersji 1.12.

Na głównym serwerze poprawiłem (znowu) dupeip, do tego 2 restarty serwera, naprawa zbugowanego netheru(który dalej się buguje).
małe poprawki w systemie permisji oraz dodanie helperom i w górę możliwości zamykania w więzieniu
Odpowiedz
Wczoraj mój komputer zaczoł działać i mogę znowu grać  Duży uśmiech

W sumie to nie w temacie sorki xd
Odpowiedz
Podgrzybek tu nie musi być dużo napisane, możesz nawet napisać że danego dnia nic Ci się nie zdarzyło ciekawego, albo że nawet nie było Cię na serwie. Wpis nie musi być codziennie ale najlepiej gdyby to były minimum 2 wpisy tyg. Im częściej zrobisz wpis tym dokładniejszy będziesz miał obraz i informacje o tym co porabiałeś z pół roku, lub rok temu.

Więc zaczynając mój wpis, cóż dzień jak co dzień, pousuwałem kilka claimów graczy których już dawno nie ma, poużywałem regen na tych domach, coby służyło innym. Czerwonej Osadzie od dziś przewodzi w zasadzie chyba dopiero dziś przybyły na serw gracz katcap777. ZielonaKoza nie chciał przewodzić osadzie mimo iż sam ją założył i zorganizował .Katcap777 nie wydaje mi się zbyt ogarnięty ale być może się mylę i gość potrzebuje czasu na zaznajomienie się z serwerem.

W sferze budowlanej dorobiłem wejście na zamek w Czerwonej Osadzie

W sferze grania cóż zginęło mi się w jaskiniach eksplorując ukrytą kopalnię z Ksewio i jego znajomą, ubiły nas te pająki jaskiniowe. Na szczęście Ksewio odnalazł  ity.Do mojej osady Arugii dołączyła dziś MasterMax70 mimo iż nie ma rangi gold to dość długo już jest na serwie i w miarę dobrze buduje.

Dziś dołączyłem także do Discord.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Wczoraj, pościnałem kilkadziesiąt drzew po to żeby napełnić tym surowcem mój magazynek.. Dzisiaj znów będę ścinał drzewa i mam nadzieję, że zacznę budować chatę drwala.
(Mapa Survival)
Pozdro Język
Odpowiedz
Głównym wydarzeniem dzisiaj stała się przedziwna sprawa gracza polki11 , gracz ten nie mógł opuścić trybu miast w żaden sposób gdyż na innych trybach natychmiast dosięgała go śmierć. Nie pomogły relogi, restarty minecrafta  teleportacja do innych,nawet kick od MrVoltina (helper). Nawet nasz ,,bóg' Jaquba  Uśmiech nie wiedział czemu tak się dzieje, postanowił jednak że być może sprawę załatwi relog-restart serwera. Z racji dość sporej ilości graczy odłożono to jednak w czasie obecnie czekamy na wynik sprawy.

Co zaś tyczy się mnie osobiście, Czerwona Osada straciła dziś swego założyciela ZielonaKoza, postanowił się przenieść gdzie indziej twierdząc iż w starej osadzie się nudzi, jak się jednak okazuje nie tylko to mu nie pasowało.Miał jakiś żal i zastrzeżenia co do wielkości góry którą utworzyłem i schodów do wnętrza góry którym dodałem mini łuki i kwiaty. Jest to o tyle ciekawe że wcześniej mu się to podobało. Według mnie chodzi tu o to iż w górze przejąłem inicjatywę z budową sali co mu jako całkiem sprawnemu budowniczemu się nie spodobało.

Jak widać nie warto tworzyć dla graczy czegoś extra i tak będą mieli zastrzeżenia i uwagi że to coś extra powstało mimo iż wcześniej podobało im się.
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
(22 Jun 17, 23:33)Fegorath napisał(a): Głównym wydarzeniem dzisiaj stała się przedziwna sprawa gracza polki11 , gracz ten nie mógł opuścić trybu miast w żaden sposób gdyż na innych trybach natychmiast dosięgała go śmierć. Nie pomogły relogi, restarty minecrafta  teleportacja do innych,nawet kick od MrVoltina (helper). Nawet nasz ,,bóg' Jaquba  Uśmiech nie wiedział czemu tak się dzieje, postanowił jednak że być może sprawę załatwi relog-restart serwera. Z racji dość sporej ilości graczy odłożono to jednak w czasie obecnie czekamy na wynik sprawy.

Co zaś tyczy się mnie osobiście,  Czerwona Osada straciła dziś swego założyciela ZielonaKoza, postanowił się przenieść gdzie indziej twierdząc iż w starej osadzie się nudzi, jak się jednak okazuje nie tylko to mu nie pasowało.Miał jakiś żal i zastrzeżenia co do wielkości góry którą utworzyłem i schodów do wnętrza góry którym dodałem mini łuki i kwiaty. Jest to o tyle ciekawe że wcześniej mu się to podobało. Według mnie chodzi tu o to iż w górze przejąłem inicjatywę z budową sali co mu jako całkiem sprawnemu budowniczemu się nie spodobało.

Jak widać nie warto tworzyć dla graczy czegoś extra i tak będą mieli zastrzeżenia i uwagi że to coś extra powstało mimo iż wcześniej podobało im się.

Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze to najśmieszniejsza była panika tego gracza (polki11) na tsie.

Ostatnie dwa dni na serwerze był świetne ubawiłem się jak nigdy. 

Zacznę od tego że moja siostra zaczęła grać znowu. Kiedy teleportowałem się do niej zobaczyłem to: 
https://zapodaj.net/e545a5b79e630.png.html,
https://zapodaj.net/523589135ea4f.png.html
Mnie to rozbawiło Uśmiech .

Jakiś czas później odwiedziłem wioskę graczy i ujrzałem dwa duże posagi są genialne.  
https://zapodaj.net/5f3dda9d10055.png.html

Po wielu godzinach gry jakoś około 2 nocy z kolega zaczęliśmy się wygłupiać i robić sobie ssy oraz polataliśmy po survivalu.
https://zapodaj.net/ca026a95aba31.png.html,
https://zapodaj.net/0c2714aedf28e.png.html,
https://zapodaj.net/0e170918c0ee7.png.html.
Odpowiedz
Wpis za wczoraj, usunąłem prawie wszystkie ślady swoje bytności w Czerwonej osadzie tj. zamek i górę.

Najprawdopodobniej wezmę się za rozbudowę i dokończenie murów w Starej Osadzie.

P.S. Naprawdę ciekawe ss Ksewio
P.S.2 Szkoda że trafiłeś akurat jak drugi z toporów przy posągu ucierpiał i nie zdążyłem go naprawić Uśmiech
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Dzisiaj prawie dokończyłem budowę areny pvp, pierwszą postanowiłem zbudować tą podziemną, zostało mi do dopracowania pare szczegółów potem biore się za arenę skyblock. Niedawno też wraz z MrVoltinem zbudowaliśmy pokój w którym będą zamieszczone komendy dla nowych graczy. Duży uśmiech
Odpowiedz
Dziś a w zasadzie wczoraj Uśmiech zająłem się rozbudową Starej Osady o nową dzielnicę, zaraz za murem na południu wyrównałem teren, dodałem drzew i wypiętrzyłem góry.  Zbudowałem kolumnadę na nabrzeżu, rzeźbę wojownika z pochodnią,planuję także zbudować 2 rzeźby lwów, dorobić drogę do świątyni HEKPUKA oraz wybudować mały port, plus most na drugi brzeg.

Dzięki Nataszkkkaa oraz jej znajomym nie muszę się martwić że zabraknie mi cobbla do przepalenia. StiveqMisiu jak i kilku innych graczy dał kilka stack kam. cegieł na budowę w zamian odwdzięczyłem się budową budynku dla NPC i ich spawneru.. Część też musiałem uhandlować u innych graczy.

Na samym serwie zdarzyła się zagadkowa rzecz, otóż ktoś ubił krowy Sorelka i Ksewio zostawiając tylko tabliczkę z wiadomością przepraszającą. Sprawa być może wyjaśni się w najbliższych dniach.
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz