Ankieta: czy jesteś za zwiększeniem liczby homów o 3?
jak najbardziej
nigdy
nie wiem obojętne
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wątek o zwiększenie liczby homów
często na serwie potrzeba wiecej homów wymienie teraz przykładowe... przypominam że liczba homów na naszym serwerze to 5...

mamy tak: dom, magazyn, portal do endu, spawner jak znajdziesz, i jeden zostaje a jak znajdziesz coś fajnego to nie masz homów i jak chcesz wybudować sie np. w osadzie drogi dom taki wypadowy (można powiedzieć) nie masz juz homa i który usunąć??? dom nie bo mieszkasz tam, spawner nie bo nie będzie expa, portal nie bo nie będziesz miał/miała dostępu do endu..., magazyn nie bo masz tam rzeczy a magazyn on może tylko dom szpecić... i coś fajnego co znajdziesz nie usuniesz bo fajne... i tak oto nie masz homów 

myślę że przekonałem wszystkich że warto zwiększyć liczbę homów tak mniej więcej o 2, 3 homu...
pamiętajcie że im więcej tym lepiej... życzę miłych wakacji...

dziękuje za wszystkie poparcia Oczko
Odpowiedz
Wiem że to co tu napiszę może być kontrowersyjne ale proponowałbym by dodatkowe home dało się dokupić.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Zgadzam się z tym pomysłem. Jest wiele osad graczy i ciężko jest na takiej ilości jak ktoś ma jakieś zajęte. Pomysł Fegoratha o tym by można było je kupić jest dobry bo to może ożywić trochę serwerową ekonomie.
Odpowiedz
Zgadzam się gdyż 6 home to zdecydowanie za mało ! a dokupienie sobie kolejnych z kolei jest zbyt drogie !
Odpowiedz
jak dla mnie 6 homów powinno wystarczyć. Można się zastanowić nad obniżeniem ceny....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości