Ankieta: Nadaje się na Helpera ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak.
66.67%
8 66.67%
Nie.
16.67%
2 16.67%
Neutralny.
16.67%
2 16.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na Helpera
Ranga na serwerze : Stone :'C
Powód chęci bycia helperem: Strasznie lubię pomagać graczom. Dużo czasu spędzam na serwerze, a czasami nie ma żadnego helpera/moda a inni przeklinają.
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: Posiadam, lecz nie mam mikrofonu
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: 3/8 godziny
Dodatkowe informacje: Bardzo nie lubię osób które przeklinają dlatego właśnie chce się zgłosić na Helpera. Byłam moderatorem na małym serwerze EasyHC lecz server został usunięty. Moja ortografia jest dobra, nie robię błędów. Choć mam 13 lat to jestem ogar xd. Osób które są moimi wrogami lub gdy mnie zabiją nie daje im banów jak inni helperowie (miałam taką sytułacje na wielu serwerach  Niezdecydowany ).
jestem na tak, duże tak.

jest aktywna, pomaga ludziom i nie mam zastrzeżeń co do jej gry i wypowiedzi na czacie...

a co do rangi ja bym przymkną oko
Nie jestem ani za ani przeciw. Z tego co widzę to raczej pomagasz jak ktoś ma jakiś problem. Ranga stone jest nie adekwatna ponieważ grałaś dużo wcześniej zanim one powstały. Natomiast z drugiej strony brak możliwość szybkiego kontaktowania się z innymi osobami w administracji w nagłych przypadkach to spory minus.
Długo nie grałem i nie wiem co się w międzyczasie na serwerze działo, więc w rekrutację (z pojedynczymi wyjątkami) mieszać się teraz nie będę.
brak mikrofonu to nie problem, jednak aby dostać helpera wymagam by discord był Uśmiech

ale jestem na tak
Jestem na tak!
(09 Jul 17, 15:23)JAQUBA napisał(a): brak mikrofonu to nie problem, jednak aby dostać helpera wymagam by discord był Uśmiech

ale jestem na tak
Czyli dostane jak pobiorę ?
Bo właśnie nie mam bo mikrofonu nie mam  Smutny
pobierz, ja i tak np. tylko w zasadzie pisze tam, inni podobnie
(09 Jul 17, 15:23)JAQUBA napisał(a): brak mikrofonu to nie problem, jednak aby dostać helpera wymagam by discord był Uśmiech

ale jestem na tak

Mam już
z małymi zastrzeżeniami rangę przyznaję

liczę na dużą aktywność.

Okres próbny 2 tygodnie, jeśli będą jakieś skargi lub uwagi ranga zostanie zabrana.
Proszę o zgłoszenie się na discord po przyznanie rangi gdy będziesz na serwerze Uśmiech

@zamykam
Wątek zamknięty