Ankieta: Głosowanie na propozycje
Propozycja nr.1
Propozycja nr.2
Propozycja nr.3
Propozycja nr.4
Propozycja nr.5
Propozycja nr.6
Propozycja nr.7
Propozycja nr.8
Propozycja nr.9
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki zbiór propozycji
Dam w jednym poście jak najwięcej propozycji z ankietą (im więcej głosów ma dana propozycja tym bardziej znaczy że się podoba).

1.Większa liczba home (za kasę serwerową lub nie)
2. Miejsca z mini questami na mapie (najlepiej w Staros [to duże miasto graczy] na początek)
3.Mob arena z dośc dużym poziomem trudności i nagrodami na survival
4.Drugi tor elytry
5. Arena pvp (by moze z  mini nagrodami dla dopingujacych na trybunach graczy
6. Pola bitw na survivalu ( zniszczalne także przez TNT tereny, 100 kratek na 40) odnawiane po każdej z bitw
7. Słupy osadnicze (bardzo drogie tak by musiało się złożyc kilku graczy) gracz mógłby kupic słup osadniczy który dawałby wyłączenie pvp na obszarze 100x100 bądź nawet 200x200
8. Wprowadzenie dodatkowych umiejętności dla mobów np. szkielet mógłby miec strzały zamrażające
9. Wprowadzenie hipodromu ( toru do wyścigów konnych) i organizacja cotygodniowego wyścigu
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
jestem za 1 i za 2i też za 4, ale parkur coś w rodzaju elytry z nagrodami dla serwerach itak powstanie... Oczko
Odpowiedz
Jestem za wszystkim każdy z podanych pomysłów jest dobry. Jeden wybór to za mało. Zamienił bym tą ankietę na kolejność realizacji.
Odpowiedz
Kciuk w dół 
Glosuje na wszystko ,nie zartuje kazdy pomysl jest super wzbogaci różnorodność i grywalnosc ^^
a wiec :1 2 3 4 5 6 7 8 9
Odpowiedz
Jestem za wszystkimi ale głownie za 1 i 5 Uśmiech
Odpowiedz