Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na gracza EsiaMisia
pomimo zwracania uwag wciąż zabija graczy o randze coal, którzy dopiero zaczeli gre na serwie...
irytuje mnie to gdyż zniechęca to ich do gry na naszym serwerze...
skarge zamieszczam nie z powodu zgłoszenia skargi na mnie, z powodu tego że jego zachowanie jest karygodne i przekracza wszelkie granice..

prosze o wyciągniecie konsekwencji tych czynów...
Odpowiedz
(08 Jul 17, 17:42)MrVoltin napisał(a): pomimo zwracania uwag wciąż zabija graczy o randze coal, którzy dopiero zaczeli gre na serwie...
irytuje mnie to gdyż zniechęca to ich do gry na naszym serwerze...
skarge zamieszczam nie z powodu zgłoszenia skargi na mnie, z powodu tego że jego zachowanie jest karygodne i przekracza wszelkie granice..

prosze o wyciągniecie konsekwencji tych czynów...

Masz rację, jest to zachowanie karygodne, serwer zdobywa nowych graczy a on to wszystko niszczy...
Odpowiedz
(08 Jul 17, 17:42)MrVoltin napisał(a): Uważam, że jest to survival, więc zabijanie jest tu tak jakby 'naturalne'. Mimo tego, zabijanie nowych graczy nie przynosi żadnych korzyści, więc po co to robić? Według mnie jest to tylko i wyłącznie uszczerbek we własnej kulturze. Stosowanie przemocy (przynajmniej ja tak uważam, nie wykluczam że ktoś morduje dla przyjemności) jest dobre, gdy ktoś nas zaczepia, okrada itp. Myślę także, że teleportując się do nieznanej osoby sami narażamy się na niebezpieczeństwo, ponieważ nie wszyscy są godni zaufania. Sądzę, że ta sprawa nie jest godna takiego zamieszania. 'Konsekwencje'. MrVoltin, ty chcesz Esie na stosie spalić? xDDD
Odpowiedz