Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki zbiór propozycji cz.II
Część II moich propozycji na serwer:

10. Utworzenie Zakonu Miecza (gracze z zakonu mieliby za zadanie chronić początkujących przed zabijaniem ich przez stałych graczy) , byłby to dodatkowy walor RPG
11. Przebudowa spawnu survivalu na mniejszy (obecny choć piękny powoduje zdezorientowanie graczy swoją rozległością)
12. Ranking klanów-drużyn oparty na kasie serwerowej (kasę można by zdobyć zabijając graczy w oznaczonej jak wroga drużyny albo z handu itd.)
13.W następnym konkursie budowlanym, tematyka wakacyjna
14. minigra Gravity + elytra najpierw pionowe spadanie, na końcu etapu mini nagroda i możliwość polecenia dalej elytrą po extra nagrodę.
15. Areny do walk na koniach
16. Raz w tyg. Konkurs na transport w jak najszybszym czasie towarów (po drodze będzie trzeba wziąć kolejne towary) na zwierzętach , wynik zależałby od ilości przewiezionego materiału oraz czasu.
17. Raz w tyg. Wyścigi łódek po przygotowanym torze na czas, jednocześnie tylko 1 osoba by startowała (by ludzie sie nie blokowali wzajemnie), tor byłby przygotowany i zawierałby wodospady, zakręty bloki do ominięcia.
18. Dodanie obszarów z muzyka serwerową np.na spawnie
19. Możliwość kupna pomnika w alei sław dla najbogatszych graczy (za naprawdę mnóstwo diax, szmaragdw, złota i lapisu)
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
10 i 14
Odpowiedz
Ponownie jestem za wszystkim z naciskiem na 10 i 12.
Odpowiedz
Wszystko jest bardzo ciekawe!  Duży uśmiech Ale najlepsza jest (według mnie) 14!
Odpowiedz
Wszystko mi się podoba aż wybrać nie umiem Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości