Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia dla Budowniczego oraz Budowniczego +
Jako że w tym momencie Budowniczy i Budowniczy+ nie ma większych uprawnień niż zwykły gracz zwracam się z prośbą do was o propozycje uprawnień dla tych 2 rang
Chodzi o mapę survivalu (tylko i wyłącznie)

Czekam na otwarte propozycje Uśmiech
Odpowiedz
Budowniczy miałby możliwość o zwrócenie się do Budowniczego + bądź kogoś z wyższą rangą o przyznanie fly. Nie dawałbym tego na stałe gdyż po pierwsze nagle na forum byłby wysyp podań o tę rangę , po drugie problemy przy atakach pvp pomiędzy bud a zwykłymi graczami.

Budowniczy + niech robi za przełożonego budowniczych, będzie odpowiadał za budynki serwerowe na survivalu i budowę nowych. Dostęp do fly. Czy dostęp do gm?, sprawa jest dyskusyjna. Przerobiłbym także nazwę na ,,architekt'' żeby ta hierarchia była wyraźna.
Odpowiedz
(10 Jul 17, 20:28)JAQUBA napisał(a): Jako że w tym momencie Budowniczy i Budowniczy+ nie ma większych uprawnień niż zwykły gracz zwracam się z prośbą do was o propozycje uprawnień dla tych 2 rang
Chodzi o mapę survivalu (tylko i wyłącznie)

Czekam na otwarte propozycje :)

ja tam mysile że skoro bud + jest wyższą rangą od bud to bud powinien mieć mniejsze uprawnienia np.:
1. bud musi się zwrócić o fly
2. bud + ma stały fly ale nie może wychodzić poza spawn z fly (chodzi o np. 500 bloków)
3. bud + ma możliwość włączyć gm na czas określony poza spawnem (chodzi o te np. 500 bloków)
4. bud + ma możliwośc przydzielenia bud fly na te 500 + bloków
5. bud niema dalej od 500 gm bez pozwolenia przez bud +
6. bud + może budować na gm po uzgodnieniu z administratorem
Odpowiedz
ja nie wiem... ale myślę, że powinien mieć dostęp do:
fly - ułatwia i przyśpiesza budowanie
mozliwosc dania fly bud
gm - za przyzwoleniem adma lub moda
i coś jeszcze by się znalazło... nw nie mam pomysłów te dwa na bank bo bardzo ułatwiają budowe
Odpowiedz
Jestem jednym z budowniczych i według mnie chciałbym mieć tylko fly bo world edit to trochę za dużo dla boba tak samo gm Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości