Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia dla Budowniczego oraz Budowniczego +
Jako że w tym momencie Budowniczy i Budowniczy+ nie ma większych uprawnień niż zwykły gracz zwracam się z prośbą do was o propozycje uprawnień dla tych 2 rang
Chodzi o mapę survivalu (tylko i wyłącznie)

Czekam na otwarte propozycje Uśmiech
Odpowiedz
Budowniczy miałby możliwość o zwrócenie się do Budowniczego + bądź kogoś z wyższą rangą o przyznanie fly. Nie dawałbym tego na stałe gdyż po pierwsze nagle na forum byłby wysyp podań o tę rangę , po drugie problemy przy atakach pvp pomiędzy bud a zwykłymi graczami.

Budowniczy + niech robi za przełożonego budowniczych, będzie odpowiadał za budynki serwerowe na survivalu i budowę nowych. Dostęp do fly. Czy dostęp do gm?, sprawa jest dyskusyjna. Przerobiłbym także nazwę na ,,architekt'' żeby ta hierarchia była wyraźna.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
(10 Jul 17, 20:28)JAQUBA napisał(a): Jako że w tym momencie Budowniczy i Budowniczy+ nie ma większych uprawnień niż zwykły gracz zwracam się z prośbą do was o propozycje uprawnień dla tych 2 rang
Chodzi o mapę survivalu (tylko i wyłącznie)

Czekam na otwarte propozycje :)

ja tam mysile że skoro bud + jest wyższą rangą od bud to bud powinien mieć mniejsze uprawnienia np.:
1. bud musi się zwrócić o fly
2. bud + ma stały fly ale nie może wychodzić poza spawn z fly (chodzi o np. 500 bloków)
3. bud + ma możliwość włączyć gm na czas określony poza spawnem (chodzi o te np. 500 bloków)
4. bud + ma możliwośc przydzielenia bud fly na te 500 + bloków
5. bud niema dalej od 500 gm bez pozwolenia przez bud +
6. bud + może budować na gm po uzgodnieniu z administratorem
Odpowiedz
ja nie wiem... ale myślę, że powinien mieć dostęp do:
fly - ułatwia i przyśpiesza budowanie
mozliwosc dania fly bud
gm - za przyzwoleniem adma lub moda
i coś jeszcze by się znalazło... nw nie mam pomysłów te dwa na bank bo bardzo ułatwiają budowe
Odpowiedz
Jestem jednym z budowniczych i według mnie chciałbym mieć tylko fly bo world edit to trochę za dużo dla boba tak samo gm Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości