Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa MrVoltin i EsiaMisia
(11 Jul 17, 20:50)Fegorath napisał(a): Niedługo ogłoszenie wyniku rozprawy. Proszę już nic nie dopisywać.

Witam! Uśmiech
Widziałam żeby już nie odpisywać , ale ja jeszcze coś powiem (bo "muszę") Duży uśmiech   Otóż to nie wniesie (chyba) już za dużo do tej sprawy, ale ... :
Pamiętam jak ostatnio (chyba na początku czerwca/ końcu maja) rozwiązywałam kłótnię MrVoltina i EsiaMisia . Po kilkudziesięciu minutach próby pogodzenia ich pamiętam, że to Esia odważył się napisać do Voltina 'przepraszam' (zresztą Voltin chciał żeby go przeproszono). Uśmiech  Oprócz tego  potwierdzam, że Voltin teleportuje się (chyba do każdego) bez pytania, gdyż kilka dni temu, może nawet wczoraj teleportował się do mnie wogóle nie pytając mnie o moje zdanie.  Uśmiech 
 Streszczenie: 
Uważam, że dowody wskazują na to, że to Voltin zachował się nieodpowiednio, tym bardziej, że jest on KidModeratorem, zauważyłąm też, że na to, że Esia jest wszystkiemu winny NIE ma żadnych śladów. Myślę, że kary dla gracza EsiaMisia nie powinno być, a MrVoltin powinien zostać usunięty z administracji lub zdegradowany na rangę Helper, a graczowi StiveqMisiu powinniście usunąć rangę Helper. 
 Przepraszam, że piszę to choć koniec tematu, Uśmiech ale  czytam to dopiero teraz (22:52)
Życzę wszystkim dobranoc!  Oczko
Ogłoszenie wyniku rozprawy
Mrvoltin musi przeprosić tu na forum EsiaMisia za nękanie, ranga kidmoda zostaje zachowana z tym iż fly będzie mógł dostać tylko za zgodą moderatora na określony czas, tak będzie przez minimum 3 tyg. , MrVoltin będzie także musiał zbudować parkour niezależnie od tego czy będzie w danej chwili posiadał fly czy nie.
StiveqMisiu także musi złozyć przeprosiny EsiaMisia za choćby samą pomoc w nękaniu go.
Esia Misia oraz MrVoltin z StiveqMisiu mają zakaz podejmowania walki miedzy sobą.

Niezastosowanie się doprowadzi do poważniejszych konsekwencji.
przepraszam esia tu na forum (przeprosilem juz na serwie)
@zamykam
Wątek zamknięty