Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restart mapy survival!
Witam, piszę ten post z ciekawości, ponieważ chcę wiedzieć kiedy bd reset mapy survival od A do Z, ciekawi mnie to ponieważ na serwerze było sporo bagów i wiele osób zarabiało na tym itemki np. Na bagowaniu parkura czy poprostu tak z dupy wkładaniu it do skrzyń które się kopiowały. Proszę o odpowiedz kiedy było by to możliwe.
Odpowiedz
(06 Aug 17, 00:04)StiveqMisiu napisał(a): Witam, piszę ten post z ciekawości, ponieważ chcę wiedzieć kiedy bd reset mapy survival od A do Z, ciekawi mnie to ponieważ na serwerze było sporo bagów i wiele osób zarabiało na tym itemki np. Na bagowaniu parkura czy poprostu tak z dupy wkładaniu it do skrzyń które się kopiowały. Proszę o odpowiedz kiedy było by to możliwe.
Trzeba resetować serwer, żeby dowalić innym graczom! Masakra normalnie. Jaki to ma kur** cel? Ludzie mają tu wielkie bazy, domy (już nie licząc tego co zbudował Fegorath) a ty Stiveq chcesz to wszystko zepsuć, bo ktoś inny niż ty coś zarobił? To że ktoś sobie coś skombinował przez bugi to nie znaczy, że trzeba niszczyć innym pracę. Ale co tam, trzeba zepsuć. Stiveq nie ma, to nikt inny też nie może mieć. Jest inaczej?
Odpowiedz
Owszem gracze jak i ja sporo nabudowaliśmy, jednak ... nic nie jest wieczne, choćby dlatego robię ss już nawet z samej budowy jakiś moich projektów, innym polecam to samo. Fajnie jest wrócić dzięki ss-om do wydarzeń 7 lat temu na pierwszym serwie i zobaczyć choćby jakie wtedy ,,arcydzieła'' się budowało. Niestety drodzy gracze , mapa jest naprawdę stara, jej nawet nie pomoże regen podziemny. Przez czas działania tej mapy wersja mc zmieniła się około 3-4 razy w tym były 2 poważne updat-y. Na mapie nie uświadczy się choćby dworów w lesie ciemnego dębu. Obecny spawn choć piękny jest niefunkcjonalny, potrzebny nam jest nowy spawn , bardziej funkcjonalny ale nadal ładny (ten już mamy). Potrzeba nam nowych atrakcji, przeróbek mapy (już po części udało się je zrobić).

Co do bogatych graczy na jeszcze starej mapie, cóż chyba dobrze jest zacząć znów od nowa, większość graczy to i tak spece którzy w max 2h mają już diax eq, wielka krzywda tym samym się nikomu nie dzieje. Zresztą, popatrzcie na jakieś 90 proc . serwerów mc w Polsce, nastawione na kasę, mapy poniszczone ledwo w 3 mies. i edycje także co chwila, już nie wspominając szerzej o braku profesjonalizmu u większości z nich.Nie chcę tu popadać w jakąś autoreklamę ale to jest naprawdę wyjątkowy serwer wśród zalewu byle jakich masówek lub serwerów robionych jak dla kumpli. Pisze to błądzący po serwerach wytrzymujących góra pół roku i tak przez prawie 5 lat aż do znalezienia tego serwera.

A co do przenosin, przeniesiemy tylko naprawdę spore projekty, ładne projekty, albo mające rozmach ale jeszcze nieukończone.Moich budynków nie zamierzam przenosić, czas zbudować nowe, lepsze od poprzednich iść do przodu niż stać w miejscu lub co gorsza się cofać.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
(19 Aug 17, 01:59)Fegorath napisał(a): Owszem gracze jak i ja sporo nabudowaliśmy, jednak ... nic nie jest wieczne, choćby dlatego robię ss już nawet z samej budowy jakiś moich projektów, innym polecam to samo. Fajnie jest wrócić dzięki ss-om do wydarzeń 7 lat temu na pierwszym serwie i zobaczyć choćby jakie wtedy ,,arcydzieła'' się budowało. Niestety drodzy gracze , mapa jest naprawdę stara, jej nawet nie pomoże regen podziemny. Przez czas działania tej mapy wersja mc zmieniła się około 3-4 razy w tym były 2 poważne updat-y. Na mapie nie uświadczy się choćby dworów w  lesie ciemnego dębu. Obecny spawn choć piękny jest niefunkcjonalny, potrzebny nam jest nowy spawn , bardziej funkcjonalny ale nadal ładny (ten już mamy). Potrzeba nam nowych atrakcji, przeróbek mapy (już po części udało się je zrobić).

Co do bogatych graczy na jeszcze starej mapie, cóż chyba dobrze jest zacząć znów od nowa, większość graczy to i tak spece którzy w max 2h mają już diax eq, wielka krzywda tym samym się nikomu nie dzieje. Zresztą, popatrzcie na jakieś 90 proc . serwerów mc w Polsce, nastawione na kasę, mapy poniszczone ledwo w 3 mies. i edycje także co chwila, już nie wspominając szerzej o braku profesjonalizmu u większości z nich.Nie chcę tu popadać w jakąś autoreklamę ale to jest naprawdę wyjątkowy serwer wśród zalewu byle jakich masówek lub serwerów robionych jak dla kumpli. Pisze to błądzący po serwerach wytrzymujących góra pół roku i tak przez prawie 5 lat aż do znalezienia tego serwera.

A co do przenosin, przeniesiemy tylko naprawdę spore projekty, ładne projekty, albo mające rozmach ale jeszcze nieukończone.Moich budynków nie zamierzam przenosić, czas zbudować nowe, lepsze od poprzednich iść do przodu niż stać w miejscu lub co gorsza się cofać.

To cudownie że mamy taki super serwer, ale jednak najwięcej osób naraz na serwerze bylo chyba 17 (przynajmniej ja na tyle się załapałem), więc (chyba) i tak coś jest nie halo. Mapy nie da się powiększyć?
Odpowiedz
Graczy bywało i więcej niż 17 , niestety mamy jednego technika oraz mieliśmy przez 3 tyg. ataki na serwer więc zmiany które planujemy wchodzą naprawdę wolno, przez co gracze maja wrażenie ze nic sie nie zmienia, w tym aspekcie być może niedługo się poprawi łącznie z liczbą graczy.

Poza tym nigdy chyba ten serwer nie miał ambicji robić za masówkę z patologią, gdzie bardziej liczy się kupiony vip i przedmiot niż sam gracz.

Nie wiem na co to powiększenie mapy skoro większość graczy biega góra do 3k kratek od spawnu i cały ten teren jest przeorany wręcz.

Ja rozumiem że ma sie jakieś sentymenty, że szkoda jakoś godzin spędzonych na budowaniu, ale do cholery, nie mamy zmieniać mapy już wcale?

Sam spawn też musi być zmieniony.

Kopiowanie każdemu domu, zamku itd. ze starej mapy, wyobrażasz sobie ile by to nam zajęło? Dlatego wyczyścimy mape i przeniesiemy jedynie kilka budynków a w zasadzie prawdziwych projektów a nie zwyczajnych domków.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Bardzo dobrze, ze bedzie restart mapy survival. Zawsze to jakas swiezosc bo ta juz mi sie dawno znudzila i mysle zee nie tylo mi.. Jest totalnie wyeksploatowany czy jakos tak to sie pisze haha. Tez mam duzo itemow ii co z tego.. fajnie jest zaczynac od niczego i patrzec znow jak Twoja zabudowa rosnie..
Czekam na swieza mapke ii wracam do zabawy xd
Pozdrawiam ??
Odpowiedz