Ankieta: Reset mapy Survival?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Jak najszybciej!
35.00%
7 35.00%
Nie! Zostawić tak jak jest!
45.00%
9 45.00%
Mi to obojętne
20.00%
4 20.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reset Mapy
wyrażam zgodę na przenoszenie budowli

ogólnie plan jest taki że odpalić nową mapę i pozostawić na jakiś czas starą Uśmiech
ja nie znam się na pluginach lecz na spawnie mógłby się znajdować wielkie logo Sky-Ware z podpisem i listą administracji
Ja proponuję, aby na serwerze zrobić reset i przenieść największe budowle (np. wioski Fegoratha z resetem działek, na których osób nie ma już 30 dni i zrobić tak ogólnie ze wszystkimi działkami), zostawić statystyki gracza, a przede wszystkim godziny gry! Kasę serwerową też można zresetować, ale dać jakieś wynagrodzenie (czyli jeśli ktoś ma rangę stone to np. dostaje 100$$ , a jeśli ktoś ma rangę diamond to dostaje np. 5000$$). Co do skrzynek też bym raczej zostawiła lub też dała wynagrodzenie. Uśmiech Dziękuję za uwagę!
no racja
Po co chcecie zistawiac jakiekolqiek skrzynki.. prosze Was nie robcie zamieszania. Skoro reset ma byc to powinno byc zresetowana mapa, oczywiste jest to ze itemki, kasa.. Te statystyki mozna by bglo w sumie zostawic skoro ludzie tak sie starali.. Wszystko inne zresetowac do 0. Niech gracze zaczynaja wszystko od nowa. Jeslis ktos rzeczywiscie zbudowal cos epickiego warto by bylo przeniesc na osobna mape ale na prawde epickiego bo jakies zwykle domy czy inne jakies dziwadla powinny byc zresetowane..
Nara i pozdro Duży uśmiech

W sensie kasa i itemki do resetu ii zadnych nagrod.. mala poprawka
Chyba zrobimy tak że przeniesiemy jedynie spore projekty i te poboczne statystyki z mcmmo (o ile się da), itemów nie. Prawie każdy na serwie jest już takim specjaistą że w ciągu pierwszych 2h gry już im nic nie brakuje jeśli chodzi o set i jakiś w miarę ładny budynek.

Co do owych projektów, nie będą przenoszone budynki składające się z bloków diax, emerald, gold i iron oraz innych ,,drogich'', żeby nie było kombinowania z surowcami.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Jestem na tak w końcu każdy już prawie wszystko ma wiec nie ma aż takiej frajdy z gry .
Oczywiście że nie ! Za dużo mam aby to teraz stracić ....
Dla mnie Obojętne

Mi się pomysł nie podoba, pewnie dlatego że jeszcze krótko tu gram i dopiero co sobie wszystko ogarnąłem. Sporo graczy jest zresztą w podobnej sytuacji.
Wystarczy przejść troche poza spawn i są ładne tereny niezabudowane i nie "poturbowane". Jak dla mnie pochopna decyzja i sporo graczy bez gma na tym niestety dużo straci, bo przeniesienie budowli to nie to samo i terenu to nie przywróci.

Jeszcze mniej mi się podoba coś co napisał JAQUBA, że reset WSZYSTKIEGO co związane z graczami, w tym czasu gry. To jest absolutny strzał w stopę szczególnie że osoby jak np Marcin ciężko pracują na ten czas, zasłużenie zresztą.

Spawn zawsze będzie poturbowany bo ludzie wchodzą rozwalają pare klocków po czym stwierdzają że serwer do dupy i wychodzą a klocki zostają. To jest po prostu pierwsza linia frontu i zawsze będzie tak wyglądać.
Tyle ode mnie, jak będzie reset mapy to przeżyję, chociaż żal będzie. Jak będzie reset MCMMO i czasu to już będzie przykre :/ Ja jestem na nie.

Edit: Dopiero zauważyłem, że temat z sierpnia ._. Brawo nekrofilom o//
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Wątek zamknięty