Ankieta: Czy jesteś za otwarciem centrum handlowego na serwerze(kupno/sprzedaż)?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
6 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na ekonomie serwera
cześć, 
jako że ekonomia na serwerze praktycznie nie istnieje mam propozycję jak to rozkręcić
miejsce na spawnie na "centrum handlowe" z możliwością wynajęcia czy też wykupu powierzchni pod sklep oraz wybudowanie sklepu serwerowego gdzie gracze którzy nie chcą zakładać sklepów ale chcą zarobić mogliby sprzedawać materiały (np. dla budowniczych) badz kupić jakieś rzadkie bloki. 
Odpowiedz
ciekawe, ciekawe. Dodaj ankietę, to dam na tak Duży uśmiech fajny pomysł naprawde, duzo osób by sie ze mną zgodziło Duży uśmiech
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Odpowiedz
Jestem za wprowadzeniem serwerowego sklepu, takiego jaki był dwie edycje temu.
[Obrazek: tumblr_ojddzzNyzl1s307p6o1_500.gif]

"An army is an organization.
And organization are nothing without rules."
~Tanya von Degurechaff

Typical asocial otaku
Odpowiedz
Jestem na tak
Trochę podbuduje o ekonomię serwera

Odpowiedz
Prawda jest taka że na spawnie nie ma dość miejsca na to (no chyba że gdzieś w podziemiach). Jeśli miałby być to sklep adminowski, to już obawiam się tych narzekań graczy na ceny.

Prędzej lepiej stworzyć jeden duży rynek i nawet wiem już gdzie mógłby stanąć.

A co do samej ekonomii, wróci kasa za moby.

Kasa serwerowa będzie uwzględniona w rankingach jako taki odpowiednik zabójstw. Czyli im więcej masz kasy tym wyżej jesteś w topce. Potem podłączy się system klanów i osad pod to.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Nieograniczona sprzedaż surowców jednak też by się przydała, nie każdy lata z pałką za byle okazją, ceny nie muszą być wygórowane.
Poza tym jak ktoś ma spawner i expiarkę zarobi więcej, a ja się na przykład nakopię jak ten gupi i nic z tego nie będę miał.

Zawsze ktoś narzeka i nie da się zadowolić każdego.
Odpowiedz
Jestem za. Jednak uważam że ceny w sklepach być wysokie ponieważ gracze będą mogli farmić dużo kasy na mobach.
Odpowiedz
Ale wtedy ja bym był oblegany przez graczy którzy chcieli by wstęp to mojego Grindera
Ale by był wtedy interes Duży uśmiech

Odpowiedz
(11 Sep 17, 23:11)Fegorath napisał(a): Prawda jest taka że na spawnie nie ma dość miejsca na to (no chyba że gdzieś w podziemiach). Jeśli miałby być to sklep adminowski, to już obawiam się tych narzekań graczy na ceny.

Prędzej lepiej stworzyć jeden duży rynek i nawet wiem już gdzie mógłby stanąć.

A co do samej ekonomii, wróci kasa za moby.

Kasa serwerowa będzie uwzględniona w rankingach jako taki odpowiednik zabójstw. Czyli im więcej masz kasy tym wyżej jesteś w topce. Potem podłączy się system klanów i osad pod to.

Nie musi być to na spwanie może być warp sklepy z miejscem gdzieś poza ważne żeby wszystkie sklepy były w jednym miejscu prędzej taki sklep znajdę i odwiedzę niż u kogoś w dziczy na działce  Język
Odpowiedz