Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iremy
Dziś około godziny 21:00 wszedłem na serwer. Przeteleportowałem sie na /parkour i wyszedłem z serwera. Gdy wróciłem i tepnąłem się na swoją działkę jakimś cudem "ukradło" mi level (nie pamiętam który ale on nie jest ważny), jakieś śmieciowe itemki i kilof z enchantami: Naprawa, Niezniszczalność III, Szczęście III i Wydajność V.

Pisałem na czacie do administracji (Ashilok), jednak rzucił mi pod nogi potkę na szybkość i zamiótł sprawę pod dywan.

Pozdrawiam, PanNaMedal
Odpowiedz
Sprawy wcale nie zamiotłem pod dywan. Administracja nie jest od oddawania itemów, a ty napisałeś że straciłeś kilof z super enchantami, które wyżej wymieniłeś. To jest serwer survival więc masz prawo coś takiego stracić, a ja mam prawo, a wręcz obowiązek ci tego nie oddawać. Jeżeli sprawa wynikła z błędu serwera to napisałem, żebyś napisał o tym na forum, co też zrobiłeś Uśmiech Niestety żadnych screenów nie zrobiłem bo nie wiedziałem że zostane o coś oskarżony. Dziękuje Uśmiech
Odpowiedz
Twoja skarga zostanie rozpatrzona w czasie 42 godzin od napisania posta przez Administrację
Pozdrawiam mi też dzisiaj znikły pro itemy Duży uśmiech

Odpowiedz
(18 Sep 17, 23:42)Ashilok napisał(a): Sprawy wcale nie zamiotłem pod dywan. Administracja nie jest od oddawania itemów, a ty napisałeś że straciłeś kilof z super enchantami, które wyżej wymieniłeś. To jest serwer survival więc masz prawo coś takiego stracić, a ja mam prawo, a wręcz obowiązek ci tego nie oddawać. Jeżeli sprawa wynikła z błędu serwera to napisałem, żebyś napisał o tym na forum, co też zrobiłeś Uśmiech Niestety żadnych screenów nie zrobiłem bo nie wiedziałem że zostane o coś oskarżony. Dziękuje Uśmiech

Wiem, że administracja nie jest od dawania itemów, ale ty nawet nie raczyłeś odpisać "Zamknij się i idź opisz to na forum" po tym jak już raz mi odpowiedziałeś, że nie oddasz mi itemów, a to już jest ignorowanie, które mnie denerwuje, bo administracja powinna mieć stały kontakt z graczami. Też nie robiłem screenów, bo po co mam marnować miejsce na dysku skoro i tak będzie jak będzie. 

Jeżeli cię uraziłem to sorry po prostu szybko mi puszczają nerwy.

Pozdrawiam, PanNaMedal
Odpowiedz
słuchaj... trzeba pilnowac gdzie sie wylogowywujesz... ja jestem zdani asha... ja np wykogowyquje zawsze sie u siebie w domu i nigdy nie mialem takiego problemu...

pozatym administracja ma rowniez wlasne sprawy polaczone nie raz z serwem... ja no gdy robie cos mniej czy bardziej waznego dla serwa nie patrze na chat... zeby sie nie denerwowac i nie przerywac pracy
Odpowiedz
Ashilok - mówiłem, że na forum nic nie ugram. Na KAŻDYM serwerze jakim gram jak znajdę taki błąd i nie jestem poszkodowany mówią "Dobrze zrobiłeś" itp. A jak jestem poszkodowany to odp. "Nasz serwer nie ma błedów, patrz co robisz!". Tu jest tak samo. Serwer bez błędów, które krzywdzą graczy. Kończę klasykiem: "Idź Pan w ..." PS. Za wkurzanie na czacie sorry.
Odpowiedz
(20 Sep 17, 09:00)PanNaMedal napisał(a): Ashilok - mówiłem, że na forum nic nie ugram. Na KAŻDYM serwerze jakim gram jak znajdę taki błąd i nie jestem poszkodowany mówią "Dobrze zrobiłeś" itp. A jak jestem poszkodowany to odp. "Nasz serwer nie ma błedów, patrz co robisz!". Tu jest tak samo. Serwer bez błędów, które krzywdzą graczy. Kończę klasykiem: "Idź Pan w ..."                      PS. Za wkurzanie na czacie sorry.

sluchaj nikt nie powiedzial ze serw nie ma bledow... ale co jak co pod domem Gunory na jego oczach tez sie wylogujesz? zeby pulapke na cb zbudowal?
Odpowiedz
(20 Sep 17, 23:00)MrVoltin napisał(a):
(20 Sep 17, 09:00)PanNaMedal napisał(a): Ashilok - mówiłem, że na forum nic nie ugram. Na KAŻDYM serwerze jakim gram jak znajdę taki błąd i nie jestem poszkodowany mówią "Dobrze zrobiłeś" itp. A jak jestem poszkodowany to odp. "Nasz serwer nie ma błedów, patrz co robisz!". Tu jest tak samo. Serwer bez błędów, które krzywdzą graczy. Kończę klasykiem: "Idź Pan w ..."                      PS. Za wkurzanie na czacie sorry.

sluchaj nikt nie powiedzial ze serw nie ma bledow... ale co jak co pod domem Gunory na jego oczach tez sie wylogujesz? zeby pulapke na cb zbudowal?

Wylogowywuje się tam gdzie nie moźna budować. Temat do zamknięcia. Ashilok mi wczoraj wytłumaczył o co Wam chodzi. Trochę kilofa szkoda, ale trudno...
Odpowiedz
proszę wybaczyć ale poprzez błędy na serwerze takie sytuacje się zdarzają i itemy były oddawane jednak tylko te wartościowe i w granicach rozsądku.

Proszę kogoś z administracji o oddanie choćby części przedmiotów potrzebnych do stworzenia straconego ekwipunku.

Problem nie powinien się już pojawiać bo plugin powodujący ten błąd został wyrzucony z serwera.

Osobę która da rekompensatę proszę o napisanie i zamknięcie tematu Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości