Ankieta: Odbanowanie Pokemona?
Ankieta jest zamknięta.
tak!
100.00%
1 100.00%
nie!
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban na serwerze Discord.
Ostrzeżenie 

1. Pokemonowy rak ( discord ) 
  2. Nie wiem, chyba Srusia 
  3. Powodem jest niby wcinanie siebie w rozmowę.  
  4. Napisałem srusia vs mika i zaczęliśmy z miką mieć beke, a nagle napisała, że wcinam się w rozmowę. Potem była kłótnia z srusią i Miką, że mam prawo do czytania rozmów. Boom, wywalilo mi telefon i discorda mi wylaczylo. Patrze i co widzę. Nie mam serwera sky ware. Stwierdzam, że ok. Następnego dnia wchodzę na forum klikam connect i co widzę, cytuję : Nie można połączyć się z serwerem discord lub wygasło zaproszenie. Próbowałem różne sposoby, ale nie działało. Biorę swój dziadoski potluczony telefon i pisze do Jaquby.  Jaquba na to, że nie zna sprawy i pisałbym na forum. Własnie tu jestem. 
  5. Pewnie wszyscy widzieli wtedy aktywni rozmowę, ale napiszę tych z którymi pisalem : Srusia, mika, g0gi

"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Zeszły piątek, godziny mniej więcej 17:30-18:30.

Powodem Twojego bana jest wcinanie się w sprawy niezwiązane z Twoją osobą, nakręcania do konfliktu (prowokacja) oraz niezastosowanie się do poleceń Moderatora.

Twoje konto nie zostanie odblokowane.

Zamykam.
[Obrazek: giphy.gif]
(07 Nov 17, 00:13)Dereten napisał(a): Zeszły piątek, godziny mniej więcej 17:30-18:30.

Powodem Twojego bana jest wcinanie się w sprawy niezwiązane z Twoją osobą, nakręcania do konfliktu (prowokacja) oraz niezastosowanie się do poleceń Moderatora.

Twoje konto nie zostanie odblokowane.

Zamykam.
Moje konto nie zostanie odblowane za głupie wcinanie? Nie przesadzajcie. Możemy zrobić tak, że jak chodziaż raz odezwę się kiedy nie mnie dotyczy poleci ban BEZ odwołania na forum. Według mnie to jest bardzo dobry układ.
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości