Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smutni Weterani
Szok 
Witam serdecznie administrację i graczy Duży uśmiech

Piszę w imieniu naszych Weteranów, a konkretniej to składam zażalenie na jakość Państwa usług :C 
Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego szanowna administracja zabrała nam dostęp do komendy fly? Raczej żaden z nas nie nadużywał tego prawa na elytrze czy spleefie, mogę też zapewnić, ze żaden z nas nie rozdawał dostępu do komendy! Sądzę - zresztą jak inni weterani również, że niepotrzebnie ten przywilej został nam odebrany, bo, ponieważ, gdyż, nikomu krzywdy nie robiliśmy, a po to ma się rangę, żeby mieć jakieś korzyści z niej, chociażby ten fly Duży uśmiech 

Pozdrawiam bardzo smutno!   Płacz
Odpowiedz
Smutno się podpisuję, a jeśli ktoś zazdrościł nam flaja niech może sam zostanie weteranem a nie psuje innym zabawę! :C
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Odpowiedz
Jestem za!!!!

[Obrazek: giphy.gif]\
Odpowiedz
Też jestem za tym by przywrócić.
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Odpowiedz
Witam
Dołączam się do Agi. Kompletnie nie zrozumiałe jest dla mnie zachowanie administracji. Skoro została stworzona taka ranga, jaką jest "Weteran" to po to by nagrodzić czymś tych ludzi, którzy - chciałbym tutaj podkreślić, włożyli w serwer kawałek siebie, a co poniektórzy to nawet większy kawałek. Nie ważne czy to było wczoraj, dwa czy pięć lat temu i każdy kto gra tutaj od tych sześciu lat doskonale o tym wie, nie oszukujmy się. Dla ludzi którzy kiedyś tworzyli coś dla serwera aa już nie są w administracji serwera powinno mimo wszystko się coś należeć. Kolorek? Ok jest miło bo mamy kolorek, ale czy to serio jest czymś szczególnym?
Mając dostęp do komendy "/fly" nikomu nie robimy krzywdy. Gdybyśmy mieli game mode, wtedy bym zrozumiał bo to by była lekka przesada, ale "/fly"?
Zdjęto tą komendę ze względu na kilku graczy (chociaż ja osobiście zauważyłem tylko jednego, który miał o to wielkie pretensje, bo kiedyś miał dostać "Weterana", ale odmówił bo stwierdził że nie chce, a teraz płacze).
Sory, ale tak się nie robi. "Żyjemy" ze sobą od praktycznie początku serwera aa to co teraz się odwaliło nie było miłe.

Pozdrawiam :|
Odpowiedz
w punkt!
Odpowiedz
Wyrażam wielką skruchę oraz chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację.
Chciałbym się wytłumaczyć ale tylko winny się tłumaczy Oczko

opcja /fly przywrócona ale tylko na mapie Survival,Surowce.

Jeszcze raz przepraszam.
Odpowiedz
Dziękujemy <3 :*
Odpowiedz
juhuuu, kochamy Cie jaquba Duży uśmiech
Odpowiedz
Oj tam, ja bym administracji od razu nie mieszał bo wiadomo że są super Duży uśmiech I się nie ma co kruszyć JAQUBA :* Dziękujemy za przywrócenie!
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości