Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego mam bana ??!!
Graczolix
Wojnomir
Fly
ten ban jest niesłuszny ponieważ wcześniej nie latałem jak mnie zabił sebastian to zaczołem latać jakimś cudem gdy sie zrespiłem w moim starym domu
bula, thedinero, AHA
Odpowiedz
(20 Nov 17, 21:48)graczolix napisał(a): Graczolix
Wojnomir
Fly
ten ban jest niesłuszny ponieważ wcześniej nie latałem jak mnie zabił sebastian to zaczołem latać jakimś cudem gdy sie zrespiłem w moim starym domu
bula, thedinero
jest słuszny
latałeś przy mnie
i biegałeś mega szybko
Odpowiedz
ban jest słuszny, zeznania świadków, to że latałeś naokoło mnie (sa choćby ss-y), to że próbowałeś wmówić wszystkim że to bug a potem że niby ja Ci go nadałem, przemawia definitywnie o odrzuceniu odwołania.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
ja bym nie byl taki pewien tego latania... fego pamietasz jak robilismy pomnik marxa? on tez zginal i wlaczyl sie mu fly... a co do biegania nw raczej haxy
Odpowiedz
(24 Nov 17, 17:28)MrVoltin napisał(a): ja bym nie byl taki pewien tego latania... fego pamietasz jak robilismy pomnik marxa? on tez zginal i wlaczyl sie mu fly... a co do biegania nw raczej haxy

MrVoltin widzisz jesteś jedyny co mi wierzy i najgorsze jest to że uważają mnie za jakiegoś CZITERA!!!

(24 Nov 17, 17:28)MrVoltin napisał(a): ja bym nie byl taki pewien tego latania... fego pamietasz jak robilismy pomnik marxa? on tez zginal i wlaczyl sie mu fly... a co do biegania nw raczej haxy

wiele osób pisało na czacie że mają fly
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości