Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem na forum
Ostrzeżenie 
Mam problem z graczem jatylkoja który mi spami na moim profilu na forum. Mam już 3 negatywne od tego gościa. On dalej mi wypomina błędy, kiedy byłem helperem, a to mnie wnerwia. Pogadajcie z nim, albo zablokujcie dostęp do mojego profilu. Przez to mam złą opinie wśród graczy :[

Pozdrawiam Unicorn
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Odpowiedz
(22 Nov 17, 09:19)PolishUnicorn napisał(a): Mam problem z graczem jatylkoja który mi spami na moim profilu na forum. Mam już 3 negatywne od tego gościa. On dalej mi wypomina błędy, kiedy byłem helperem, a to mnie wnerwia. Pogadajcie z nim, albo zablokujcie dostęp do mojego profilu. Przez to mam złą opinie wśród graczy :[

Pozdrawiam Unicorn

kiedy byles helperem jatylkoja nie gral ma serwie mial przerwe :* i wrocil 2-3 dni przed twoja rezygnacja

zglaszal to na discord aby mu claima nie usuwac

a jak cie denerwuje to jest cos takiego jak /ignore nick (chyba taka byla komenda) i zablokuj go na forum i discord
Odpowiedz
(22 Nov 17, 17:30)MrVoltin napisał(a):
(22 Nov 17, 09:19)PolishUnicorn napisał(a): Mam problem z graczem jatylkoja który mi spami na moim profilu na forum. Mam już 3 negatywne od tego gościa. On dalej mi wypomina błędy, kiedy byłem helperem, a to mnie wnerwia. Pogadajcie z nim, albo zablokujcie dostęp do mojego profilu. Przez to mam złą opinie wśród graczy :[

Pozdrawiam Unicorn

kiedy byles helperem jatylkoja nie gral ma serwie mial przerwe :* i wrocil 2-3 dni przed twoja rezygnacja

zglaszal to na discord aby mu claima nie usuwac

a jak cie denerwuje to jest cos takiego jak /ignore nick (chyba taka byla komenda) i zablokuj go na forum i discord

A usuniecie te jego "opinie" ?? Uśmiech
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Odpowiedz
skoro pisal to zapewne mial powody... a ze tepales sie do ludzi i laziles za nimi wiele osob zglaszalo

nie domnie pytania o usuwaniu... ja nie wracam juz do tego postu
Odpowiedz
(22 Nov 17, 18:56)MrVoltin napisał(a): skoro pisal to zapewne mial powody... a ze tepales sie do ludzi i laziles za nimi wiele osob zglaszalo

nie domnie pytania o usuwaniu... ja nie wracam juz do tego postu

Ale przynajmiej mógłbyś, albo ktos inny usunąć mi te 2 same negatywne :/
Odpowiedz