Ankieta: Czy uważasz, że zasługuję na rangę Helper
Ankieta jest zamknięta.
Tak
68.75%
11 68.75%
Nie
6.25%
1 6.25%
Neutralny
25.00%
4 25.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podane na Helpera
Informacja 
Ranga na serwerze : Jeszcze Diament - 237h
Powód chęci bycia helperem: moderacja czatu i wzglednie pomoc poczatkujacym graczom. 
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord. - Mam, posiadam, uzywam.
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Spedzam sporo czasu :Duży uśmiech praktycznie kazdy wolny czas Język 
Dodatkowe informacje: Niestety nie ma rangi CzatMod czy czegos podobnego, bo do niej bardziej chcialbym sie wpasowac. Czesto na czacie jest spam i wyzwiska oraz reklamy innych serwerow i nie ma komu zrobic z tym porzadku. Oprócz 10 postów na forum spełniam wszystkie wymagania. W dobie komunikatorow glosowych z rozbudowanymi opcjami (takimi na przyklad jakie ma Discord), forum niestety powoli przechodzi do lamusa. Dlatego tez wiecej udzielam sie na Discord niz gdziekolwiek indziej Uśmiech
Ja jestem za
Powiem szczerze, mam zgrzyt za ostatnią Twoją akcję z weteranami i flajem więc raczej przyjaciółmi nie zostaniemy, ale dopóki jesteś na serwerze i faktycznie będziesz pomagać graczom nie widzę powodu żeby nie dać Ci szansy
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Jestem za
ja za
(25 Nov 17, 12:15)4zzazel napisał(a): Powiem szczerze, mam zgrzyt za ostatnią Twoją akcję z weteranami i flajem więc raczej przyjaciółmi nie zostaniemy, ale dopóki jesteś na serwerze i faktycznie będziesz pomagać graczom nie widzę powodu żeby nie dać Ci szansy

Wyrazilem swoje (i nie tylko swoje) zdanie. Moim zdaniem zaden gracz nie powinien miec dostepu do fly na survivalu (oprocz administracji i moderatorow). Oczywiscie jestem za tym, zeby weterani mieli jakies przywileje n.p. Gratisowa, zenchantowana zbroja raz na jakis czas, powiedzmy raz na 3-4 tygodnie lub inny czas. Jak mowilem nie jest to tylko moja opinia a przez dostep do komendy /fly - survival przestaje byc survivalem. No ale na ten temat byl juz osobny watek wiec nie bedziemy tego rozciagac Oczko
Dziekuje za wyrazenie swojego zdania Uśmiech
Jestem na tak

jestem na nie co do tej kandydatury
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Jstem na tak z... duzym dystansem ciesze sie bo pomagasz duzo nie widzialam zastrzezen fajnie sie z toba gada i jestes ogarniety Oczko ale mam co do ciebie zle przeczucia co do bycia w admie Oczko narazie jestem na tak a jesli ci sie uda i zostaniesz helperem to pamietaj ze mam dystans Oczko
Jestem na TAK.
Wątek zamknięty