Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o reboot'ach ?
Pytanie 
Kiedy słyszę o tym że jakiś mój ulubiony tytuł z przed kilku lat ma wrócić w nowej formie nie napawa mnie to dużą ekscytacją gdyż czasami nowe tytuły zostają całkowicie zmienione zapominając o tym czym są chyba moim największym rozczarowaniem w tym roku był "Micro Machine" stworzone przez Codemasters. Gra która była czymś w rodzaju robienia wyścigów zwykłymi zabawkami po całym domu była czymś nowym, ale to co się wydarzyło to jest nie do wybaczenia, hybryda LOL'a i Overwatch'a w świecie aut to nie było najlepsze połączenie plus problemy z połączeniem, lootboxy (których nienawidzę), oraz brak jakichkolwiek parametrów aut (różnica tkwiła tylko w gabarytach) zakończyła serię z wielkim żalem. Jeżeli też spotkałeś taki przypadek lub nawet inaczej lepszy reboot od pierwowzoru to napisz chętnie dowiem się o waszym zdaniu a na zakończenie zostawię tylko recenzje podanej wyżej gry. https://m.youtube.com/watch?v=3Fw14CKTTe8

Odpowiedz
Ja bym tu dodał wersję HD Heroes III . Według mnie zwyczajny skok na kasę, dano tylko podrasowaną grafę, podstawową wersję gry (bez dodatków). (tak wiem to nie reboot ale pokazuje podobny skok na sentyment).

Worms 3d nie wiem czy traktować to jak reebot tak jak i późniejsze części w 3d , ale ciekawy pomysł okazał się w tym przypadku kompletnym niewypałem, gra stawała się trudniejsza w sterowaniu i nie byłoby to przeszkodą gdyby nie to że przeszkadzała tym w głównym atutem dwuwymiarowych wormsów, rozgrywce która wspomagała rozrywkę i dawała sporo zacieszu.

Dodałbym jeszcze serię the Settlers i to jak mocno zniszczono jedną z fajniejszych gier strategicznych, mowa tu o grach od czesci V wzwyż.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości