Ankieta: Czy zasługuje na awans?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
35.29%
6 35.29%
Nie
35.29%
6 35.29%
Nie mam pojęcia, neutralny
29.41%
5 29.41%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awans
jestem na tak
To @JAQUBA jak z tym awansem
Sory marxiu ale jestem na stanowcze nie. Dales mi pare razy do wiwatu i duzo nabroiles. Nie podoba mi sie to czekam na znaczna poprawe i nie uciekanie po kanalach na discord gdy jest problem. Wielkie NIE
minionko heh tez mialem kilka odpalow tak jak i cala adma... mysle ze kazdy mial jakas akcje niezbyt "legalna" i sprzyjajaca randze... ale to nie powod aby odrazu byc na nie ;Oczkoak dla mnie to marx jest dobrym czlowiekiem ktory chce dobrze i jest stanowczy ale nie zawsze mu wychodzi to na dobre... ma dobre intencje ale czasem cos sie dzieje i wychodzi bardziej zle niz dobrze...

jest on tez osoba ktorej nie jest latwo przyznac sie do bledu ale jak trzeba to umie... tak jak i z praca niektore tematy przychodza mu z trudem ale ja nie slyszalem o ani jednej sytuacj ze byl poproszony o cos i odrazu sie nie podial przynajmniej probowal

i nie bronie go ani nie faworyzuje ale poprostu mowie to co mysle o nim
niestety ale podanie odrzucam. Póki co nie widzę cię na stanowisku kidModa (za mała aktywność). Gdy tylko będziesz dysponował większą ilością czasu to poinformuj i spróbuj ponownie Oczko

@odrzucam
@zamykam
Wątek zamknięty