Ankieta: Czy zasługuje na awans?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
35.29%
6 35.29%
Nie
35.29%
6 35.29%
Nie mam pojęcia, neutralny
29.41%
5 29.41%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awans
Ranga na serwerze: Helper (Diamond)
Powód chęci bycia kidModem: Od dłuższego czasu(2 miesięcy) jetsem helperem, dlatego chce być już wyżej w randze
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze: Zawsze, jak jestem przed komputerem. Posiadam mikrofon, więc mogę rozmawiać z innymi
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: Kilka godzin dziennie,a jak trzeba to nawet cały mów wolny czas
Dodatkowe informacje: Ładnie buduje, uśmiecham się szczerze, rozśmieszam @Ashilok .

P.S. Teraz powinno być dobrze

marx12
jestem za
Ode mnie nie
Ponieważ jesteś mało aktywny
Nie ważne ile masz godz dni miesięcy ważne jest to jak przyczyniłes się dla serwera

Pozdrawiam Kodriarth

na tak rozumiem brak aktywnosci z powodu nauki itd sam tak troche mam...
pomagasz itd...
Powoli mam coraz mniej sprawdzianów kartkówek, ale nigdy nic nie wiadomo. Powinienem częściej być teraz na serwie.
Sorka jestem na nie. Nie widziałam, w ostatnim czasie pomagał na serverze i był aktywny. Kazdy z nas ma szkołe/pracę, a jeżeli nie umie tego pogodzic, to nie powinnien dostawac awansu, bo to wieksza odpowiedzialnosc. Zacznij bardziej pomagać i działac na servie przez jakis czas i potem napisz podanie Uśmiech Pozdrawiam
[Obrazek: baletnica-gif]
na nie. Przebywasz na discordzie i serwerze i prawie w ogóle nie grasz. Rzadko wchodzisz na discord, może czasami coś pomożesz Duży uśmiech Jestem za Miką :3
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
z tematu wnioskuję że poprostu awans. Podejrzewam z treści, że na kidmoda Oczko

A tak serio. Wybacz ale nie widzę cię w roli kidModeratora. Widziałbym cię na stanowisku architekta Oczko
(28 Nov 17, 18:12)JAQUBA napisał(a): z tematu wnioskuję że poprostu awans. Podejrzewam z treści, że na kidmoda Oczko

A tak serio. Wybacz ale nie widzę cię w roli kidModeratora. Widziałbym cię na stanowisku architekta Oczko

Jak trzeba będzie coś budować to zbuduję. XD
Jestem na nie, wybacz stary ale średnio Cię widze w roli kid moda
Wątek zamknięty