Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie moi drodzy!
Siemaneczko! 

Nazywam się Jakub mieszkam w Gdańsku mam 17 lat i uczę się na kierunku technik informatyk. Przez okres podstawówki i gimnazjum trenowałem piłkę ręczną (łącznie 6 lat). Gram w mało gier (tzn. lol, cs:go, cs 1.6 no i klocki Duży uśmiech). Komputerami interesuję się od hmmm 5 roku życia, już wtedy wiedziałem, że z komputerami spędzę całe swoje życie. W klockach lubię zajmować się administracją serwerów czyli pisanie pluginów, skryptów czy sama konfiguracja. Poza tym prowadzę serwer głosowy TeamSpeak 3. Uczę się programować w wielu językach ale najbardziej propsuję C++ oraz PHP ( kc <3 ). Także miło mi was poznać Duży uśmiech
Odpowiedz
Milo poznać. Jestem kochanym Jednorożcem na serwerze :3
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Odpowiedz
Tomek18,m,w. Ogólnie to kucharze se i jeszcze kidmoduje na serwerze. Duży uśmiech
Odpowiedz
Kacper 17 M. Humanista oraz Helper(na próbie) na naszym serwerze

Odpowiedz
(27 Nov 17, 22:04)PolishUnicorn napisał(a): Milo poznać. Jestem kochanym Jednorożcem na serwerze :3

No nie powiedzialbym ze kochanym.

Cześć dobry czlowieku!
Ja z zawodu ogrodnik i akrobata ;D Na grze weteran Oczko
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Witam jakubie Duży uśmiech miło cie poznać a nie sory widzę cie codziennie xDD

[Obrazek: giphy.gif]\
Odpowiedz
Hejka ,
[Marcin lat 23 historyk, bibliotekarz i elektryk Uśmiech
W grze moderator-budowniczy]
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Witam mam na imię Michał lat 16 miło mi będze poznać mojego towarzysza w skryptach
Nie chcę się chwalić ale jeszcze nie dawno nie było rangi Skrypter

Odpowiedz
SIEMANO Uśmiech. Ja nazywam sie Albert (tak wiem ciulowe imie) 15 lat oraz sobie kidmoduje na serwie
Odpowiedz
Hejo jestem Podgrzybek i mam 14 lat ale imienia się wstydzę XD. Jestem tutaj architektem  Język
Odpowiedz