Ankieta: Czy chcecie SkyBlocka?
tak
nie
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 27 Dec 17

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja na SkyBlock
Żarówka 
Proponuje do naszego pięknego serwera dodać Sky Block.(wyspy w powietrzu, rozbudowywanie wyspy itd.)

Komentarze mile widziane na ten temat ( i negatywane i pozytywne)
Odpowiedz
To takze moja propozycja wiec masz glos ode mnie. Jednakże na chwile obecna to troszeczke moglo by potrwac zanim cos takiego powstanie. Skonczmy to co mamy zaczete <3
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Jestem za tym, dzięki temu może przybyć więcej graczy którzy zostaną na dłużej Uśmiech
Odpowiedz
Jestem za.Mysle że to dobry pomysł. Przydatne było by gdyby powstał sklep na dolary możliwe do zdobycia na survival i frakcjach. Przydatne było by też możliwość tepania i dodawania do wysp graczy.
Odpowiedz
(27 Nov 17, 19:50)Sojowy_Kotlet napisał(a): Jestem za.Mysle że to dobry pomysł. Przydatne było by gdyby powstał sklep na dolary możliwe do zdobycia na survival i frakcjach. Przydatne było by też możliwość tepania i dodawania do wysp graczy.

Taka możliwość dodawania graczy powinna być w samym SkyBlocku (pluginie) dodana
Odpowiedz
Skylock , lobby i inne większe projekty zaplanowane są na czas po nowym roku.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Dużo graczy wchodziło niegdyś i pytało o skyblocka z racji nazwy serwera, jak jest sky to jest sky, więc to by mógł być strzał w dziesiątkę
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Odpowiedz
ok, najpierw znajdź kasę na nowe serwery a przede wszystkim wzmocnienie survivalu Smutny

Niestety wszystko rozbija się o kasę i mocniejsze maszyny co to uciągną bez lagów.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
(27 Nov 17, 21:43)Wojnomir napisał(a): Skylock , lobby i inne większe projekty zaplanowane są na czas po nowym roku.

jej mój pomysł z lobby wejdzie na serwer?
Odpowiedz
Pomysł nie twój bo lobby nowe jest już zbudowane od czerwca (wtedy było już prawie gotowe) Uśmiech
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości