Ankieta: Czy chcecie SkyBlocka?
Ankieta jest zamknięta.
tak
100.00%
4 100.00%
nie
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja na SkyBlock
Żarówka 
Proponuje do naszego pięknego serwera dodać Sky Block.(wyspy w powietrzu, rozbudowywanie wyspy itd.)

Komentarze mile widziane na ten temat ( i negatywane i pozytywne)
Odpowiedz
To takze moja propozycja wiec masz glos ode mnie. Jednakże na chwile obecna to troszeczke moglo by potrwac zanim cos takiego powstanie. Skonczmy to co mamy zaczete <3
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Jestem za tym, dzięki temu może przybyć więcej graczy którzy zostaną na dłużej :)
Odpowiedz
Jestem za.Mysle że to dobry pomysł. Przydatne było by gdyby powstał sklep na dolary możliwe do zdobycia na survival i frakcjach. Przydatne było by też możliwość tepania i dodawania do wysp graczy.
Odpowiedz
(27 Nov 17, 18:50)Sojowy_Kotlet napisał(a): Jestem za.Mysle że to dobry pomysł. Przydatne było by gdyby powstał sklep na dolary możliwe do zdobycia na survival i frakcjach. Przydatne było by też możliwość tepania i dodawania do wysp graczy.

Taka możliwość dodawania graczy powinna być w samym SkyBlocku (pluginie) dodana
Odpowiedz
Skylock , lobby i inne większe projekty zaplanowane są na czas po nowym roku.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
Dużo graczy wchodziło niegdyś i pytało o skyblocka z racji nazwy serwera, jak jest sky to jest sky, więc to by mógł być strzał w dziesiątkę
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Odpowiedz
ok, najpierw znajdź kasę na nowe serwery a przede wszystkim wzmocnienie survivalu :(

Niestety wszystko rozbija się o kasę i mocniejsze maszyny co to uciągną bez lagów.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz
(27 Nov 17, 20:43)Wojnomir napisał(a): Skylock , lobby i inne większe projekty zaplanowane są na czas po nowym roku.

jej mój pomysł z lobby wejdzie na serwer?
                                                                                                         No Siema!
Odpowiedz
Pomysł nie twój bo lobby nowe jest już zbudowane od czerwca (wtedy było już prawie gotowe) :)
 ó imreoirí do imreoirí
Odpowiedz