Ankieta: warto?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
20.00%
1 20.00%
Nie
60.00%
3 60.00%
Neutralny
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa Surowcowa
malo osob korzysta z tej maypy.
Jest nie przydatna bo kazdy kopie pod wlasna dzialka 
prosze o jak najwiecej idpowiedzi
ja bym zostawił, ale za to zmienił ją tak by miała większą ilość surowców typu żelazo węgiel, złoto , żeby gracze chcieli ją odwiedzać. Albo cokolwiek innego by do niej przekonać graczy. Dać też mniej częsty reset mapy.
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Jest wykorzystywana, ale nie za często jak myśleliśmy. Masz racje kopią pod własnymi działkami. Ale brak surowcowej wiąże się z szybszą eksploatacją mapy survivalowej.

Zostawmy ją
[Obrazek: giphy.gif]
A ja na przykład zdecydowanie wolę surowce niż orać swój własny teren albo szukać czegoś po całej mapie, surowce są regenerowane codzień i codzień są nowe korytarze do przekopania. Mogłoby być więcej surowców ale z drugiej strony to survival a nie poczytaj mi mamo
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Ja eksploruje mape survival i chyba raz tylko bylem na surowcowej, jak dla mnie nie jest niezbedna ale przy wiekszej ilosci graczy raczej bylaby bardziej przydatna niz teraz. No ale wtedy trzeba by sie pozbyc lagow, ktore sa juz przy 15 graczach a czasami nawet mniejszej ich ilosci. Generalnie na chwile obecna mapa nie jest niezbedna.
Mapa zostaje

@zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości