Ankieta: Dac jej kid moda?
Ankieta jest zamknięta.
Tak!
93.33%
14 93.33%
Nie
0%
0 0%
Nie wiem/brak zdania
0%
0 0%
Jeszcze nie, poczekac powinna
6.67%
1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podania o awans na kid moda
Jestem na TAK
,,lá atá inniu ann mo nasc amháin leis an domhan, crua ach mór bhfocal dleacht' ' 
 ó imreoirí do imreoirí
Jak najbardziej za, dużo Cie na serwerze i ludzie Cie lubią Uśmiech
[Obrazek: SWvjpfp.png]
jestem za a chajak ja do tej pory poznaje wlasnosci kidmoda bo tak w sumie to ciagle jakas permisja dochodzi bo cos trzeba ogarnac... zycie jest ciaglal nauka... jestem na tak minion jak cos masz mnie i asha mamy juz troche stazu wiec mysle ze jestesmy do dyspozycji ;Oczko jak nas nie bedzie masz reszte najlepszej admy i weteranow ktorzy chetnie ci na bank pomoga...
(04 Dec 17, 02:46)MrVoltin napisał(a): jestem za a chajak ja do tej pory poznaje wlasnosci kidmoda bo tak w sumie to ciagle jakas permisja dochodzi bo cos trzeba ogarnac... zycie jest ciaglal nauka... jestem na tak minion jak cos masz mnie i asha mamy juz troche stazu wiec mysle ze jestesmy do dyspozycji ;Oczko jak nas nie bedzie masz reszte najlepszej admy i weteranow ktorzy chetnie ci na bank pomoga...

Dziekuje ? jak milo sie robi na serduszku
Jak najbardziej na tak, myślę ze dasz sobie rade bez wiekszego problemu Duży uśmiech

[Obrazek: giphy.gif]\
niestety przez brak możliwości gry (więcej informacji dostałem na pw) podanie odrzucam.
Jeśli tylko sytuacja się zmieni, proszę spróbować ponownie

@odrzucam
@zamykam
Wątek zamknięty