Ankieta: Dac jej kid moda?
Ankieta jest zamknięta.
Tak!
93.33%
14 93.33%
Nie
0%
0 0%
Nie wiem/brak zdania
0%
0 0%
Jeszcze nie, poczekac powinna
6.67%
1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podania o awans na kid moda
Ranga na serwerze : daimond
Powód chęci bycia kidModem: lubie pomagac i udzielac sie na serwerze duzo robie i hcialabym jeszcze wiecej
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord: mam jestem udzielam sie duzo
Czas jaki możesz spędzać na serwerze: w weekendy duzo, w tygodniu gdy nie mam praktyl ze 2-4 H
Dodatkowe informacje: aktualnie jestem helperem, bardem, redaktorem Oczko z checia chcialabym pomoc wiecej niz moge , a ze mam czas to moge Oczko
Jestem za
Jestem za ale nie wiem czy SB poradzisz z command ktorymi Dysponuje KidMod

Moim zdaniem wstrzymaj sie narazie. Masz i tak już dużo obowiązków. A jak to sie mówi "co za dużo to nie zdrowo". Po za tym wiele razy mówiłaś mi, że cięzko ci sie wyrobić, że po nocach siedzisz. Pamietaj masz szkole, praktyki i chłopaka, nie dasz rady pogodzić tyle rzeczy na raz. Uwierz zajmij sie fp, glosowaniem bo wychodzi ci to super a na kidmoda poczekaj, lub zrezygnuj najpierw z czegoś. Przepraszam, ale jestem na Nie :/
Pozdrawiam schorowana kolejny weekend Mikusia <3
[Obrazek: baletnica-gif]
Jestem za Uśmiech
(03 Dec 17, 15:00)aniamika napisał(a): Moim zdaniem wstrzymaj sie narazie. Masz i tak już dużo obowiązków. A jak to sie mówi "co za dużo to nie zdrowo". Po za tym wiele razy mówiłaś mi, że cięzko ci sie wyrobić, że po nocach siedzisz. Pamietaj masz szkole, praktyki i chłopaka, nie dasz rady pogodzić tyle rzeczy na raz. Uwierz zajmij sie fp, glosowaniem bo wychodzi ci to super a na kidmoda poczekaj, lub zrezygnuj najpierw z czegoś. Przepraszam, ale jestem na Nie :/
Pozdrawiam schorowana kolejny weekend Mikusia <3

Dziekuje Oczko ale chcialabym sprobowac swoich sil <3 zdrowiej nam tam ja tez aktualnie podziwbiona ale szybko wracam do zdrowia

(03 Dec 17, 15:00)Kodriarth napisał(a): Jestem za ale nie wi6em czy SB poradzisz z command ktorymi Dysponuje KidMod

Szybko sie ucze i jakby co zaloze notesik na komendy Oczko dziekuje <3
Nie znam długo ale widziałem w "akcji", jestem za!
Jestem jak najbardziej za!
Jestem za, jak nawet to masz pomoc w postaci Moderatorów Duży uśmiech
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Aniamika nie przesadzaj Duży uśmiech Minionko zawsze da radę, bo to twarda kobieta Duży uśmiech
Na tak!
"I love a life. I love my girl. I love my parents and family"  - powiedział kiedyś, słynny malarz we Włoszech, kiedy malował swoją rodzinę wraz z dziewczyną. 
Wątek zamknięty