Ankieta: Czy zechcieli byście mnie jako "Helpera" ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
44.44%
8 44.44%
Nie
44.44%
8 44.44%
Neutralny
11.11%
2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o Helpera
Mam ukończone 16 lat .
Ranga na serwerze : Diamond .
Powód bycia Helperem : Odpowiadam na pytania graczy (pomagam w różny sposób) - Myślę że powinien posiadać tę rangę .
Posiadam mikrofon oraz Discord (jak najbardziej mogę tam przebywać)
Czas jaki spędzam na serwerze : W wolne dni około 10 godzin . Dni szkolne : 4/5 godzin .
Dodatkowe informacje : Piszę poprawnie ortograficznie choć zdarzają się błędy , mam dosyć dobrą reputację wśród innych graczy i niestety nie posiadam postów na forum .
ja narazie sie wstrzymam malo aktualnie jestem na serwie wiec zobacze co inni o tobie mowia... i publiczna ankieta Oczko moja krew
Znam już dłuższy czas Sebastian, przyznam że obserwuję goUśmiech udziela się i stwarza wrażenie pomocnego. jestem na TAK....aczkolwiek LENIWY troszkę. Uśmiech
Z jednej strony może i pomaga ale potrafi być złośliwy i nieprzyjemny momentami ._. Taka troche wybuchowa mieszanka, boję się że władza może Ci uderzyć do głowy
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Ja chce mieć tą rangę bo sądzę iż dużo pomagam graczom Uśmiech
ja jestem zdecydowanie na nie, sytuacja sprzed chwili doskonale przemawia na Twoja niekorzysc. Gracz pyta o pomoc, a Ty oczywiscie - pomagasz, ale po uprzednim wysmianiu gracza. Nie wiem czy osoba ktora cisnie "beke" z graczy powinna miec jakakolwiek range na serwerze Zdezorientowany no i tez prawda taka ze czesto nie odpowiadasz na pytania, ktore sa zadawane przez graczy. no ja jakos tego nie czuje
Nie cisne beki wrecz oferuje pomoc dajac mu "prywatna" elytre . Gracz ktory nie ma pojecia nie powinien zabierac sie od razu do tej minigry a po za tym studiowanie terenu jaki trzeba przeleciec nie majac pojecia o bugach ulatwiajacych moze sprawic mu problem .Dla teog nie zalecalem utraty czasu i nerowow.
Ja też na nie tak samo jak _Agusia_

Ja jestem na nie.

Cytat z Discorda:

"Sebastian: aczkolwiek jak mi sie znudzi granie tu to se sciagne cheaty"

Dla mnie jesteś skreślony.
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Neutral ....
Wątek zamknięty