Ankieta: Twój głos
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
33.33%
4 33.33%
Neutralny
66.67%
8 66.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranga skryptera
Uśmiech 
Ranga na serwerze : 
Coal, gracz 
Powód chęci bycia skrypterem: Bardzo duża znajomość języku java w eclipse, sporo zaawansowanych pluginów autorskich oraz zrobieniu wielu serwerów minecraft dla klientów
Posiadanie mikrofonu i możliwość siedzenia na serwerze Discord:
Oba mam
Czas jaki możesz poświęcić na pisanie skryptów: 
Mniej więcej +godzine dziennie
Dodatkowe informacje:
Jestem skrypterem od mniej więcej 14 roku życia. Zrobiłem 19 serwerów do końca z minecraft, od wersji 1.6 aż po 1.12. Moje hobby to robienie pluginów których nie ma lub tłumaczeniu ich na język polski, jeżeli plugin jest bardzo dobry i nie potrzebuje dodatkowych konfiguracji. 
Nie mam rangi helpera na serwerze ani rangi iron. Skrypter generalnie nie gra tylko edytuje i tworzy pluginy :Uśmiech  robi skrypty. 
Podaj jakiś​ twój sk w PasteBin albo tutaj

[.spoiler][/.spoiler]
Aktualnie nie znam ciebie i jestem na Neutralny

hmm.. tak naprawdę cię nie znam...

Widzę potencjał, ale powiedz co jesteś w stanie zrobić by 'ulepszyć' nasz serwer?
ogolnie nie slyszalem o tobie... :/ i doczepilbym sie jednej rzeczy... mianowicie we wzorze w wymaganiach podane jest 2 tygodnie helpera... ale zasady sa po to zeby je lamac... XD (nie sluchajcie mnie) wiec wymagania to takie zasady mozna nagiac... mysle ze jak ci sie teraz nie uda to sproboj za jakis czas... Oczko
Narazie neutral, nie kojaże cię z serwa chyba że to wina mojej słabej aktywności.
(19 Dec 17, 19:46)Bruther napisał(a): Nie mam rangi helpera na serwerze ani rangi iron. Skrypter generalnie nie gra tylko edytuje i tworzy pluginy :Uśmiech  robi skrypty. 
Trochę prawdy w tym jest, ale zanim ktokolwiek da Ci rangę musisz dać się poznać. Nie grasz na serwerze (chyba, że grasz na innyn nicku) nikt Cie nie kojarzy i nie wie kim jesteś. Możesz robić najcudowniejsze skrypty na świecie ale dopóki ludzie nie wiedzą kim jesteś to chyba nie ma czego brać pod uwagę ._. Poznaj ludzi, niech ludzie poznają Ciebie, poznaj serwer, będzie git. Jakaś interakcja jest jednak mile widziana. Póki co neutral
[Obrazek: SWvjpfp.png]
Podaj przede wszystkim nick w minecrafcie. Ledwo wszedłeś na serwer, nikt cię nie zna i zgłosiłeś się po rangę... Na forum też cię nie ma a spędziłeś tu aż 12 minut. Czyli napisałeś podanie i więcej nie przyszedłeś. Na nie
Nie znam cię. Neutralny
Tylko najwytrwalsze kotlety przetrwają.... Takim kotletem jest Sojowy... 
na nie
brak poparcia.
Daj się poznać i spróbuj ponownie za jakiś czas Oczko

@odrzucam
@zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości