Ankieta: Czy jestes za tym abym mógł pomóc Ci i serwerów?
Ankieta jest zamknięta.
Tak!
30.00%
3 30.00%
Przykro mi, ale nie
70.00%
7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Helpera
Wiek 15 
Ranga na serverze gold, niedługo diamond
Chęci: chce zostać helperem, pouczyć się i pomóc graczom i administracji w graniu i ogarnianiu  i servera
Na discord jestem codziennie, chyba że gdzieś wyjeżdżam.  Staram się być cały dzień dostępny, choć nie zawsze wychodzi
Dodatkowe info:  Staram się zmienić. Nie wyzywam się z graczami, pomagam innym i donoszę na cziterów. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie
Tylko najwytrwalsze kotlety przetrwają.... Takim kotletem jest Sojowy... 
Fajny z cb chłopak nw czy pomocny ale przykro mi jestem na nie
I życzę powodzenia @Kodriarth

Moze to sprostuje.
Jestes graczem, ktory juz przebywa z nami jakis czas i z tego sie cieszę. Na pewno wiele osiągnąłeś. Jednakze Twoje poczynania z jedna sprawą (nie bede tego mówił otwarcie) jestes postawiony pod czeroną kreską. Po prostu brak zaufania do Ciebie. Rozumiem doskonale ze w ostatnim czasie chciales pomoc. Ale Twoje alarmy byly zbyt intensywne nie posiadając mocnych dowodów. Potrafisz otwarcie się przyznac do błędu oraz co najwazniejsze przeprosic. Mimo to jestem na "nie". Ale nie odrzucam Ciebie calkowice. Graj z nami. Daj sie bardziej poznac. Staraj sie by znów zaufanie wróciło. A w tedy moje zdanie bedzie inne Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]
(31 Dec 17, 00:13)Dereten napisał(a): Masz rację. Nawet nie wiesz jak żałuję tego co kilka miesięcy temu zrobiłem. Nie będę kłamać, jest mi przykro, choć słusznie. Postaram się być jeszcze lepszy i pomocny a moze mi się uda. 
Tylko najwytrwalsze kotlety przetrwają.... Takim kotletem jest Sojowy... 
eh sam niewiem
                                                                                                         No Siema!
bez zdania :>
po ostatnim nw czy jestem na tak czy na nie... daje nie poniewaz nie ma opcji neutralny
http://forum.gry-skyware.pl/watek-2481.html

@Zamykam
Wątek zamknięty