Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban ZA NIC .
Nie żebym się czepiał i prosił o UNBAN bo to tylko 30 minut ale Riffter przesadza w wielkim stopniu .... Dając mi bana z treścią "Ogarnij się" gdzie to sam zaczął pisząc do mnie że przed znakami interpunkcyjnymi nie daję się spacji .... Tylko się uczepiłem że to jest chore ale już kick a po tem ban musiał polecieć .... Gram już tu w miarę długo i czegoś takiego jeszcze nie widziałem , w ogóle kto zwraca na takie coś uwagę ? Bardzo dużo osób tak piszę więc nie wiem w czym problem i czemu akurat ja ? Skoro twierdzi że to jest błąd to czemu mi bana już na samym początku nie dał ? A po za tym już się tak przyzwyczaiłem i będę tak pisał . Pozdrawiam ! Edycja : (Ban dostałem od joanny nie od Rifftera)
Nie ja dałem Ci bana xD
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Dostałeś ode mnie bana. Za co? Od rana Prosiłam Cię, dawałam ci krótkie bany nawet za wulgaryzmy na tabliczkach i obrażanie mnie. Ostrzegawcze kicki od Rifftera i ode mnie przed Twoim banem dalej nie dawały Ci do myślenia, by się uspokoić. Dałam Ci bana na 30 minut byś przemyślał swoje zachowanie Uśmiech
Jeśli masz coś do dodania, to zobacz co mogłeś dostać
- 6. Obrazę administracji i graczy: do 30 dni *
- 5. Za wulgarne budowle oraz obraźliwe tabliczki: do 30 dni bądź permanentny *
I ostatnie twoje "trolowanie" przeważyło wszystko. Więc następnym razem, jak zaczniesz mieć do kogoś "problem" polecam pomyśleć przed zrobieniem głupot.
Przed znakami interpunkcyjnymi dajesz spacje ? Prócz kultury na serwerze staramy się by Gracze używali poprawnej ortografii i jednak zachowajmy podstawowe zasady języka polskiego. Jeżeli się przyzwyczaiłeś to naucz się teraz pisać poprawnie. Bo później możesz mieć z tym problemy i nie mówię teraz o banach na serwerze za to.
[Obrazek: giphy.gif]
Wiem, ze sprawa nie jest ze mną absolutnie związana, ale chciałem pochwalić Srusie Duży uśmiech Ona dobrze uczy interpunkcji itp. Duży uśmiech ogólnie polecam jak ktoś ma problemy ^^
Hahah, 30 minut za mało? Duży uśmiech
Joanna obdaruje Cie dłuższym czasem na przemyślenia <3 Duży uśmiech
@Zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości