Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban ZA NIC .
Nie żebym się czepiał i prosił o UNBAN bo to tylko 30 minut ale Riffter przesadza w wielkim stopniu .... Dając mi bana z treścią "Ogarnij się" gdzie to sam zaczął pisząc do mnie że przed znakami interpunkcyjnymi nie daję się spacji .... Tylko się uczepiłem że to jest chore ale już kick a po tem ban musiał polecieć .... Gram już tu w miarę długo i czegoś takiego jeszcze nie widziałem , w ogóle kto zwraca na takie coś uwagę ? Bardzo dużo osób tak piszę więc nie wiem w czym problem i czemu akurat ja ? Skoro twierdzi że to jest błąd to czemu mi bana już na samym początku nie dał ? A po za tym już się tak przyzwyczaiłem i będę tak pisał . Pozdrawiam ! Edycja : (Ban dostałem od joanny nie od Rifftera)
Nie ja dałem Ci bana xD
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Dostałeś ode mnie bana. Za co? Od rana Prosiłam Cię, dawałam ci krótkie bany nawet za wulgaryzmy na tabliczkach i obrażanie mnie. Ostrzegawcze kicki od Rifftera i ode mnie przed Twoim banem dalej nie dawały Ci do myślenia, by się uspokoić. Dałam Ci bana na 30 minut byś przemyślał swoje zachowanie :)
Jeśli masz coś do dodania, to zobacz co mogłeś dostać
- 6. Obrazę administracji i graczy: do 30 dni *
- 5. Za wulgarne budowle oraz obraźliwe tabliczki: do 30 dni bądź permanentny *
I ostatnie twoje "trolowanie" przeważyło wszystko. Więc następnym razem, jak zaczniesz mieć do kogoś "problem" polecam pomyśleć przed zrobieniem głupot.
Przed znakami interpunkcyjnymi dajesz spacje ? Prócz kultury na serwerze staramy się by Gracze używali poprawnej ortografii i jednak zachowajmy podstawowe zasady języka polskiego. Jeżeli się przyzwyczaiłeś to naucz się teraz pisać poprawnie. Bo później możesz mieć z tym problemy i nie mówię teraz o banach na serwerze za to.
[Obrazek: giphy.gif]
Wiem, ze sprawa nie jest ze mną absolutnie związana, ale chciałem pochwalić Srusie :D Ona dobrze uczy interpunkcji itp. :D ogólnie polecam jak ktoś ma problemy ^^
Hahah, 30 minut za mało? :D
Joanna obdaruje Cie dłuższym czasem na przemyślenia <3 :D
@Zamykam
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości