Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Ranga
Co wy na to aby dodać rangę "Engineer" czyli takiego co zajmuję się redstonem ? Niektórzy na serwerze mają ogromne zdolności a nic im po tym ... Jak dodacie rangę inni będą widzieć w czym się specjalizuje i zobaczą jego pracę Duży uśmiech Można by wtedy dodać na serwerze "EscapeRoom" albo "DeathRun" a tam mechanizmy są prawie niezbędne Duży uśmiech
Brak ankiety.
Na nie
[Obrazek: giphy.gif]
Jestem na nie :/ jesli ktos chce jakis mechanizm to sobie wygugluje. Poza tym wydaje mi sie ze osoba z ranga, nie jest od tego zeby ludziom stawiac mechanizmy z redstona Uśmiech jesli ktos potrafi robic mechanizmy to niech 3 razy dziennie sie reklamuje, i w koncu ludzie zaczna go kojarzyc i sami beda sie zwracac o pomoc Oczko

Mowiac 3 razy mam na mysli 3 wiadomosci, a nie 40 wiadomosci wyslanych o 12, 40 wiadomosci wyslanych o 16 i 40 wiadomosci wyslanych o 20. Taka „reklama” to co najwyzej banana wylapiecie Oczko
na nie Uśmiech Pozdro
poco serwerowi taka ranga skoro maja mnie ;Oczkoocham zabawe w redstonie... zreszta ranga zbedna bo wszystko masz w necie jak zrobic itd...
@MrVoltin Ciebie nie ma xDD

A co do rangi to jestem na nie... Też potrafię robić cuda z redstone ale buduje to dla siebie Duży uśmiech
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
zbyt dużo rang by było na serwerze. Do tego ranga jak dla mnie zbędna w obecnej chwili.

Może przy okazji innej edycji się coś takiego wymyśli Oczko

@odrzucam
@zamykam
Wątek zamknięty