Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Sebastian
Twoj nick: 0VERKILL
Nick:  sebastian
Data zdarzenia: 09.01.2018
Opis sytuacji: Sytuacja z wczoraj, jak wiadomo wszem i wobec sebastian jest denerwującym małym typkiem na serwerze i w środkach nie przebiera, zabijanie graczy i zabieranie im itemów, kumplowanie się z hackerami, obrażanie graczy i administracji, cały pakiet. Starałem się człowieka ignorować, bo takich atencjuszy się tak powinno traktować, aż do wczoraj. Już niestety po fakcie dowiedziałem się, że nazwał Coasis ścierą. Co jak co, ale zostałem jednak wychowany w myśl szacunku do kobiet i jakkolwiek by się nie zachowywała, powinien chyba oszczędzić sobie takich określeń albo załatwiać to na privie a nie forum publicznym. Jakby tego było mało, zrobił to w obecności helpera który jednak na taką obrazę nie zareagował. Zareagowała dopiero joanna za co jestem jej niezmiernie wdzięczny, jednak 30min wieczorem to wg mnie zdecydowanie za mało szczególnie wieczornymi godzinami, pójdzie taki spać i nawet go nie zaboli. Nie wiem moi drodzy jak to się dzieje, że taki gnojek wchodzi wszystkim na głowę i nikt nie chce zrobić z tym porządku. Wygląda trochę jakby wszyscy lizali mu łokcie za to że jest Patronem, a chyba jednak zachowanie względem innych graczy powinno być ważniejsze niż kasa. Szczególnie przykre, że to nie jest pierwszy taki jego wyskok a bany były rozdawane za mniejsze przewinienia, mimo to jemu się jakoś zawsze udaje prześlizgnąć. W sumie nie oczekuję, że ktoś coś z tym zrobi, ale chciałem żeby został jakiś ślad po tymScreeny są na discordzie a ja jestem w robocie więc teraz nie wrzucę. Dziękuję za uwagę i tym którzy jakoś zareagowali :*
Link do screena: -na dc-
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Screen

Załączone pliki Miniatury

Zgadzam sie w pelni z Zazem..
Gosc od dluzszego czasu zachowuje sie jakby byl sam na serrwerze..
To ze zaplacil z wlwlasnejoli za range nie znaczy ze ma pozwolenie na takie zachowanir..
Wlepic mu bana za takie zachowanie i to wzgledem kobiety.. Jak zaliczy bana podczas okresu kiedy ma owa range zapamieta jak sie nalezy zachowywac..
Sory ale pisze na komie aa ekran zaslania mi caly panel "Gry skywate"
Każde kolejne przewinienie będzie skutkowało wydłużeniem kary zgodnie z Tabelą Kar.
[Obrazek: giphy.gif]
Ja jestem za. Bana mu odrazu na 2 miesiące przynajmniej, żeby był spokój. Odrazu wejdzie na serwer to wyzywa kogoś i jest awantura...Byle co się czepia i oskarża mnie o gwałt ( w grze XDD), chodziaz nie wiem o co chodzi mu. Wlepienie mu bana było by dla serwera duży upgrade.

Pozdro :D
Co do helpera to niestety są równi i równiejsi. Ja za słowo świnia w stosunku do gaci który zepchnął mnie w endzie a nazywanie dziewczyny ściera? Admini błagam...
@Sojowy_Kotlet ale o co Ci teraz chodzi ?
Dla wyjaśnienia każde przewinienie ma swoje konsekwencje, w tym wypadku to ostrzeżenie bądź kick. Kolejne to są bany i wraz z kolejnymi przewinieniami długość banu ulega zmianie. Dziś ten gracz wyłapał bana na 12 godzin tylko i wyłącznie za kłótnie i obrazę.
I w moich oczach każdy jest równy. Niezelżenie czy to gracz z rangą Coal czy Dragonem. Niezależnie czy to Patron, Weteran czy "przyjaciel" serwera.
Dla przykładu dostałeś bana za "świnie", a dobra dajmy że na 6 godzin. Przy kolejnej Twojej "świni" wyłapiesz bana na 12h. Dalej czujesz się poszkodowany narzekając równi i równiejsi ?
Dereten wybacz, ale z sebastianem sa problemy od... miesiaca? Dwoch? Obraza, wyzywa, nie tylko graczy ale i administracje, za jego przewinienia juz dawno nie powinno go tu byc, a on nawet upomnien nie dostaje. Wiec niestety nie jest tak jak sie zaklada, w praktyce to regulamin zupelnie go omija, i kiedy inni juz dawno wylapywali bany, sebastian smial sie administracji prosto w twarz przy kazdym jednym wybryku, bo wiedzial ze wlasciwie to nic mu nie grozi.
Ja nie jestem wstanie być wszędzie o każdej porze dnia i nocy. Nawet nie chce wiedzieć ile mnie omija. Dlatego od tego mamy własnie dodatkowe rangi jak helper, kidmod.
I jeżeli są jakiekolwiek problemy z takimi sprawami zgłasza się skargę. Brak skargi = brak problemu. I mówię tu o graczach jak i osobach na owych stanowiskach.
Raz gracza zbanuje jeden helper, raz drugi, raz kidmod itd. Gdyby to robiła jedna osoba na pewno kary by całkowicie inaczej wyglądały. Mówisz że go regulamin omija. Może i tak to wyglądało, na prawdę nie chce wnikać, ale do teraz.
Według mnie chłopczyk powinien bana dostać, denerwuje chyba nie tylko mnie i są z nim problemy od dłuższego czasu. Kupił sobie patrona na serwie i świeci fioletowym nickiem bo myśli że jakiś lepszy i więcej może. Najbardziej mnie zdenerwowało gdy tak nazwał Coasis, u mnie się zawsze uczyło szacunku do kobiet a ten gnoiek widać go niema. Jestem za banem. Sory za moje słownictwo ale się kurde wkurzyłem.
Wątek zamknięty