Ankieta: Czy zgadzasz się z tym pomysłem
Ma szanse zadziałać(Tak)
Nie jestem pewny (Nie wiem lub brak zdania)
Chyba nie wypali (Nie)
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy mob ?
Informacja 
Może dobrym pomysł było by dodanie do naszego serwera dodatkowego moba (mam na myśli tego moba z aprilis-owej wersji minecrafta)
Niebieski kurczak którego dropem jest diament ale jego szansa znalezienia była by bardzo rzadka (1% z naturalnego spawnowania i 0,1% z spawnerów kurczaka)
Oczywiście ten kurczak byłby o wiele mocniejszy i miał więcej punktów zdrowia niż ten w z aprilis-owej wersji

Odpowiedz
da się zrobić ;) pytanie czy inni się zgodzą?
Odpowiedz
ujme to tak jesli ktos bezie mial farta to bez problemu znajdzie spawner... xrey i minimapa robia swoje 
:)  a w tedy bedzie bogaczem

przykro mi ale ja na nie... :/
Odpowiedz
Nawet ten 0,1% że spawnera to jest godzinka afk przy spawnerze i farma gotowa. Pomysł ciekawy ale zły mob. SzukAj mobow dalej. Narazie na nie
Odpowiedz
Moim zdaniem fajny pomysł jescze jakby tego kurczaka podkręcić że może znieść np. 10 diamentów a potem wybucha oraz jest agresywny dla gracza to by było super
Odpowiedz
Jestem za
Odpowiedz
(13 Jan 18, 15:23)KacperXD2000PL napisał(a): Może dobrym pomysł było by dodanie do naszego serwera dodatkowego moba (mam na myśli tego moba z aprilis-owej wersji minecrafta)
Niebieski kurczak którego dropem jest diament ale jego szansa znalezienia była by bardzo rzadka (1% z naturalnego spawnowania i 0,1% z spawnerów kurczaka)
Oczywiście ten kurczak byłby o wiele mocniejszy i miał więcej punktów zdrowia niż ten w z aprilis-owej wersji

jeśli ma tak się spawnować to nici... :cry:
Odpowiedz
Mi się jak najbardziej takie easter eggi podobają, a takie randomowe spotkania unikalnych mobów jeszcze bardziej. Można by zrobić całą liste takich rzadkich mobów z unikalnymi umiejętnościami/dropami a potem tylko patrzeć jak ludzie je spotykają i się zastanawiają wtf
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Odpowiedz
Dla mnie pomysł jest ciekawy.
Przyjął by się.

Na Tak
[Obrazek: NkyGnZd.png]
Odpowiedz
Pomysł ciekawy, o ile rodzajów specjalnych mobów byłoby więcej niż jeden.
[Obrazek: giphy.gif]
"An army is an organization.
And organization is nothing without rules."
~Tanya von Degurechaff

Asocial otaku
Odpowiedz