Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare gry które nadal gracie lub nadal są grywalne (poza Minecraft)
Swat 4 - Dość stara lekko zapomniana gra głównie taktyczna w której wcielamy się w leader oddziału tytułowego (SWAT) i zniwelowaniu przestępczości w danym miejscu (raz to będzie uratowanie cywili z klubu nocnego raz opanowanie apartamentu pełnego wrogo nastawionych religijnych maniaków oraz czasami opanowanie budynku obłożonego ładunkami wybuchowymi) dodając jeszcze dodatek Stechkov Syndicate to mamy dość sporo misji w różnych miejscach i różnych okolicznościach. Główną zasadą gry jest opanowanie całego obszaru pamiętać trzeba że po ukończonej akcji jesteśmy punktowani najwięcej punktów zdobędziemy jeżeli uda nam się złapać wszystkich przestępców bez ich zabijania lub ranienia oraz wyjście bez szwanku. Gra czasami w dłuższych misjach może być trudna z powodu braku checkpointów czyli gdy zginiemy od ostatniego przestępcy zaczynamy całą mapę od początku wliczając to że każde ponowne rozpoczęcie misji powoduje randomowe pojawienie się wrogów co powoduję że musimy być bardziej czujni. Jednak z tej ilości misji trzeba pamiętać że niestety mimo bycia dość dobrze przygotowaną grą ma pare minusów jak brak celowania który został zastąpiony przybliżeniem (jak w jakimś cs'ie),dość mała różnorodność cywili (czasami znajdziemy cywili którzy będą podobni do innych tylko zmienione akcesoria ubioru). Gra bardzo mocno daje na plus uzbrojeniem jak i w podstawce i dodatku mamy tu dużo karabinów, strzelb różnych uzi oraz kilku specjalnych jak pepperball strzelający kulkami z gazem pieprzowym (wygląd przypomina taki karabinek d paintballa) granatnik z różnymi rodzajami granatów.
Reasumując Swat 4 jest dość dobrą taktyczną grą i mając ponad 10lat na karku (oraz utrate Gamespy, ale to można naprawić modem) nadal jest grywalna i nawet w co-op z kolegami można świetnie się bawić

Jeżeli znacie inne fajne gry które już mają pare lat ale nadal dają frajdę napiszcie co sądzicie.
Odpowiedz
The Elder Scrolls V: Skyrim wyprodukowany przez firmę Bethesda Game Studios. Gra, która ma prawie 7 lat. Różne rasy, umiejętności, możliwości i ścieżki, którymi można podążać. Nieważne jak długo grałoby się w tę grę Skyrim zawsze zaskoczy nas czymś nowym. Myślę, że nie trzeba niczego więcej dodawać, bo gre każdy pewnie zna, a jeśli nie to powinien to szybko naprawić. :D
“When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives.”
Odpowiedz
O człowieku SWAT to była giera przekozak... Ja mam wciąż sentyment do Neverwinter Nights i od czasu do czasu do niej i do kontynuacji wracam :D No i zdecydowanie Call of Duty Modern Warfare, ale pierwowzór a nie ta odświeżona wersja...
[Obrazek: cqNIOwz.png]
Odpowiedz
Od czasu do czasu lubię sobie pyknąć w Commandos 2. Czasem Age of empires. a czasem odpalę sobie FarCry 3 ;)

Pozatym lubię ciupnąć w NFS Underground 2 po lanie z kumplem :D
Odpowiedz
Wymieniłbym tu chyba wszystkie stare strategie jak Starcraft , Warcraft III , Settlers 3 i 4 , Empire Earth , SimCity 4 , Europa Uniwersalis 2 i 3 , turową jak Heroes III.

W te gry zagrywam od czasu posiadania kompa czyli jak miałem 8 lat (Starcraft , Warcraft III , Settlers 3 - były moimi pierwszymi grami- pewnie stąd ten mój sentyment), i co jakiś czas wracam do którejś z nich. Były jeszcze inne stategie jak Cesarz czy Zeus:Pan Olimpu ale te 9 tytułów to chyba te tytuły które odpalam do dziś co jakiś czas instalując na nowo.

Oraz do dziś mającą fanów naszą rodzimą strategię Polanie II.

Poza strategiami lubiłem zagrac w RPG jak Icewind Dale II czy Lionheart- bogaty świat ale niestety gry krótkie.

Sądzę że to gry do których mam największy sentyment, no i uważam że oprócz serii EU wszystkie kolejne części - o ile się pojawiły, były coraz łatwiejsze.

A i byłbym zapomniał póki istniały serwery grałem we własnym klanie na multi w strzelankę Sniper Elite.
Odpowiedz
Quake III Arena

Diablo II

Need for speed Underground

Twierdza :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości