Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
Wczoraj o godzinie ok. 21 dostałem bana za reklamowanie serwera na pv. Nie wiedziałem, że za to jest ban, poniewaz nie napisałem tego na chacie tylko prywatnie na /msg do gracza Rdzio, który jest moim kuzynem i gramy razem i my gramy na różnych serwerach. Napisałem mu prywatną wiadomość o treści "zapraszam na <pewny serwer>". Chodziło mi o to, żeby poszliśmy teraz tam grać na tym serwie (ponieważ na tym też czasem gramy), a nie o to, że reklamuje ten serwer. Było to na prywatnym czacie i nie pisałem tego na czacie normalnym, więc nie rozumiem czemu jest ban. Jeśli za to jest ban to bardzo przepraszam więcej nie będę pisał o innych serwach w ogóle. Proszę o odbanowanie mnie, ponieważ uwielbiam wasz serwer i dobrze mi się na nim gra.
nie znam sytuacji ale jestem za unbanem. Jednak na przyszłość proszę nie powtórzyć błędu ;)
Reklama w każdym stopniu jest zabroniona, napisałeś to do kuzyna, ale my nie znamy wszystkich graczy i kto jak jest z kim spokrewniony, równie dobrze mógłbyś potem reklamować jakiś serwer w wiadomościach prywatnych do innych graczy.. Ban jest zasłużony mimo wszystko. W drodze wyjątku, jeśli nie zrobisz tego ponownie, ja jestem za unbanem.
“When the snows fall and the white winds blow,
the lone wolf dies but the pack survives.”
(18 Feb 18, 13:40)JAQUBA napisał(a): nie znam sytuacji ale jestem za unbanem. Jednak na przyszłość proszę nie powtórzyć błędu ;)

Dziękuje bardzo. Błędu nie powtórzę

(18 Feb 18, 13:45)LadyBestia napisał(a): Reklama w każdym stopniu jest zabroniona, napisałeś to do kuzyna, ale my nie znamy wszystkich graczy i kto jak jest z kim spokrewniony, równie dobrze mógłbyś potem reklamować jakiś serwer w wiadomościach prywatnych do innych graczy.. Ban jest zasłużony mimo wszystko. W drodze wyjątku, jeśli nie zrobisz tego ponownie, ja jestem za unbanem.

Rozumiem. Nie zrobię tego ponownie

Czyli dostanę unbana? bo dalej jestem zbanowany
jak dla mnie ban byl sluszny ale jestem za unbanem... to bylo na pw osoba ktora otrzymala wiadomosc nie napisala do admy wie nie widze problemu... pozatym nikt tego nie widzial... wiec wiecie tylko do jednego sie przyczepie prosze o usuniecie tego ip z watku xd bo za to ban lootnie xd
Мы несем последствия наших действий
(18 Feb 18, 21:02)MrVoltin napisał(a): jak dla mnie ban byl sluszny ale jestem za unbanem... to bylo na pw osoba ktora otrzymala wiadomosc nie napisala do admy wie nie widze problemu... pozatym nikt tego nie widzial... wiec wiecie tylko do jednego sie przyczepie prosze o usuniecie tego ip z watku xd bo za to ban lootnie xd

Czyli dostanę unbana? Dobrze rozumiem ip tego serwera w wątku zostało usunięte. Wasz serwer to i tak najlepszy serwer survival, ponieważ fajne są te rangi,eventy, konkursy i minigry itp, więc teraz chce grać tylko na tym serwie
@unban

@zamykam
[Obrazek: pEfcu8l.gif]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości